Wiadomości z Świętochłowic

Czy to już koniec opadów śniegu? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend 

  • Dodano: 2022-11-25 10:00

Pogoda w ostatnich dniach była naprawdę... zimowa. Opady śniegu z deszczem i niska temperatura nie przypominały trwającej wciąż kalendarzowej jesieni. Jaka pogoda będzie w ostatni weekend listopada? Zima rozgości się u nas na dobre czy może powróci ciepła jesień? Damian Dąbrowski, znany śląski meteorolog ze Świętochłowic, opublikował prognozę pogody na najbliższy weekend 

Prognoza pogody Damiana Dąbrowskiego ze Świętochłowic

Ostatnie dni były bardzo pochmurne i mokre. Czy w ostatni weekend listopada raz na zawsze będziemy musieli pożegnać się z jesienią? Znany śląski meteorolog ze Świętochłowic, Damian Dąbrowski, na swojej stronie internetowej PogodaDlaSlaska.pl zapowiedział prognozę pogody na kilka najbliższych dni w województwie śląskim.

– Przed nami nadal dość ponure dni typowe dla przedzimia charakterystycznego dla drugiej połowy listopada – zapowiada Damian Dąbrowski w prognozie pogody na swojej stronie internetowej Pogoda dla Śląska.

Pogoda na weekend w województwie śląskim

Dzisiaj (piątek 25 listopada) na niebie zobaczymy sporo chmur. Słabe opady deszczu lub mżawki możliwe są tylko lokalnie i w godzinach porannych. Dzień będzie chłodny, temperatura nie przekroczy 3-6 stopni. Noc z piątku na sobotę będzie chłodna i pochmurna. Lokalnie będą możliwe opady deszczu lub mżawki, a temperatura może spaść do nawet -1 stopnia.

Sobota 26 listopada bez ocieplenia. Temperatura będzie oscylować w okolicach 4-5 stopni. Możliwe lokalne opady deszczu lub mżawki, a w górach mokrego śniegu. W nocy temperatura spadnie do 1/-1 stopnia i może lokalnie padać deszcz lub śnieg z deszczem. W górach może padać śnieg.

Ostatnia niedziela listopada (27 listopada) wciąż bez rewelacji. Niebo będzie zachmurzone i tak jak w poprzednich dniach, wciąż możliwe będą lokalne opady deszczu lub mżawka. Nadal będzie chłodno, temperatura nie przekroczy 2-4 stopni.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również