Wiadomości z Świętochłowic

Dozór policyjny dla 20-latka za kradzież rozbójniczą

  • Dodano: 2019-08-23 08:15, aktualizacja: 2019-08-23 08:30

Policyjny dozór dla mężczyzny, który ukradł mienie i zaatakował pracownika ochrony jednego ze sklepów w Świętochłowicach.

20-latek został zatrzymany przez policjantów patrolówki. Sprawca usłyszał już zarzut.

Teraz świętochłowiczanin odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia

O zdarzeniu funkcjonariusze policji zostali powiadomieni w miniony weekend. Do jednego ze świętochłowickich sklepów wszedł młody mężczyzna, który schował do kieszeni mienie, a następnie usiłował opuścić market nie płacąc za towar. W drzwiach sklepu stanął pracownik ochrony, który chciał zatrzymać znanego mu złodzieja. Mężczyzna poszarpał i odepchnął ochroniarza, a następnie uciekł ze skradzionym przedmiotem. Ochroniarz nie dał jednak za wygraną i wybiegł za bandytą. Ten widząc, że mężczyzna nie odpuszcza, rzucił w niego towarem i uciekł. O całym zajściu natychmiast powiadomiono policję. Stróże prawa zapoznali się z zapisem kamer z monitoringu sklepu, po czym rozpoczęli poszukiwania sprawcy. 20-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Sprawca usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Teraz świętochłowiczanin odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Miodek

    Rzuci...

  • B.K.X

    Po co do więzienia na 10 lat? I żywic jełopa za pieniądze podatników. Poprostu łapy upierd.... przy samych pachach i już nic nie ukradnie i w nikogo niczym nie żuci

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również