Wiadomości z Świętochłowic

Duety do mety - Tydzień Bezpłatnych Szkoleń

  • Dodano: 2021-01-12 06:45, aktualizacja: 2021-01-12 06:56

Referat Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, w imieniu Akademii Wyższej Szkoły Bankowej, zaprasza do udziału w nowej odsłonie Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń - „Duety do mety”, w ramach której uczestnicy będą mogli uczestniczyć w szkoleniach, prowadzonych również przez duety wykładowców.


Tydzień szkoleń rusza 23 stycznia 2021 r. w godzinach popołudniowo-wieczornych na stronie http://tbs.wsb.edu.pl/. W programie znajdą się warsztaty z zakresu: zarządzania, HR i kadr, zarządzania projektami, prawa pracy, bezpieczeństwa, coachingu i mediacji oraz komunikacji i rozwoju osobistego. Część szkoleń skierowana jest do nauczycieli i pracowników oświaty.

Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Specjalnie dla nich przygotowano szkolenia z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. Szkolenia prowadzone są w formie webinariów i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy naszych ekspertów. W poprzedniej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń wzięło udział ponad 8 tys. uczestników.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również