Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Dwaj pseudokibice pobili przechodnia. W ich samochodzie policjanci znaleźli maczety

 • Dodano: 2019-01-24 08:30, aktualizacja: 2019-01-24 08:53

Policjanci ze Świętochłowic zatrzymali dwóch pseudokibiców Ruchu Chorzów.

AKTUALIZACJA 24.01.2019r. 

Pseudokibicom grozi 8 lat więzienia

Mężczyźni zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Decyzją sądu, wobec jednego z nich, zastosowano tymczasowy areszt. Za popełnione przestępstwo grozi im nawet 8 lat więzienia.

Mężczyźni pobili przechodnia, który także sympatyzuje z klubem z Chorzowa

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (19 stycznia) w Świętochłowicach. Dwaj pseudokibice Ruchu Chorzów zaatakowali na ulicy młodego mężczyznę kilkukrotnie uderzając ofiarę w twarz.

Przejeżdżający w pobliżu patrol świętochłowickiej policji zauważył całe zajście i podjął interwencję. Policjanci zatrzymali  napastników i przeszukali ich samochód w którym znaleźli maczety.

Policja bada okoliczności zajścia.

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • staRy

  a nie byli to czasem Davo z Balusiem?

 • Pilkarz

  Obrażają kluby, to nie rola kibiców! To tylko agresja, kompleksy, nienawiść itd. Mogliby inaczej nas wesprzeć. Chopcy ta energia przekierujcie na coś dobrego.

 • jorg

  mom nadzieja że pójdą do pierdla i tam dostaną odpowiedni wpier...l cwaniaki jedne

 • azerty

  Kwa ludzie zastanówcie się czy chcecie miec tutaj drugi Kraków?! Ruch i Górnik się nie lubią Gieksa itd... ale ludzie bez sprzętu, z honorem... czy tzw. kibice jednych czy drugisz jeszcze wiedzą co to słowo oznacza? Bo tak wielce się chwalą jacy to nie są honorowi... Możecię się nie lubić ale miejcie szacunek do siebie i walczcie z honorem... I nie róbcie drugiego Krakowa tutaj, nie noście sprzętu!!!

 • HKs

  Banda debili z maczetami chłopaki z lat 80 i 90 pozamiatali by tych leszczy w 15 sekund cwani są tylko w większej liczbie palanty.

 • qwerty

  Co za patola z chorzowskiego Ruchu nawet już swoich biją hahaha.... Masakra, gdzie ten kibolski honor?! 2 na 1!? Prawdziwi kibice i honorowi kibole przecież takie typy tylko psują Wam, o Was opinie... Pozwalacie na to? Przecież możecie też "swoich" przywołać do porządku. Gdzie ten honor, gdzie ten honor!!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.