Wiadomości z Świętochłowic

Dzieci z Przedszkola nr 4 wystąpiły w wiosennym przedstawieniu w Urzędzie Miasta

  • Dodano: 2019-03-22 11:00

Prezydent Miasta, Przewodniczący RM oraz pracownicy Urzędu Miejskiego mieli niezwykłą okazję obejrzeć wspaniały wiosenny spektakl dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4. Po spektaklu była okazja do wspólnych zabaw i tańców.

Pierwszy dzień wiosny w Urzędzie Miejskim był dniem szczególnym, gdyż dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4 zaprezentowały niezwykły spektakl pt. „Witamy wiosnę z gaikiem”. Na Sali Sesyjnej zgromadzili się pracownicy Urzędu Miejskiego, Prezydent Miasta Daniel Beger oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Nowak.

Na „scenie” Urzędu Miejskiego mieliśmy okazję oglądać niedźwiedzia, który budzi się po zimie do życia i inne leśne zwierzęta mu w tym pomagają.  Oczywiście ostatecznie zjawia się Pani Wiosna, która powoduje pojawienie się uśmiechu na twarzach wszystkich zgromadzonych w lesie zwierzątek. Po spektaklu dzieci zaprosiły dorosłych do zabawy w kółeczku.

Najmłodsi z przedszkola nr 4 odwiedzili także gabinet prezydenta, gdzie mieli okazję zobaczyć biurko prezydenckie i poruszyć kilka istotnych spraw, związanych np. ze śmieceniem w lesie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.


Źródło: REDAKCJA / źródło: UM Świętochłowice

Komentarze (2)    dodaj »

  • Oburzony

    Jakby moje dziecko dyrektorka zaprowadziła do Begera to bym ją pozwał. Za straszenie mojego dziecka! Czy ta kobieta zdaje sobie sprawę co robi ?

  • Obserwator

    Dzieci z tego przedszkola regularnie uczęszczały w poprzednich latach z gaikiem do Kostempskiego i koszmarów jakoś nie miały

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również