Wiadomości z Świętochłowic

Dzielnicowi odkryli "dziuplę" ze skradzionymi rowerami

  • Dodano: 2021-10-14 05:30, aktualizacja: 2021-10-14 05:47

Dzielnicowy ze świętochłowickiej komendy zatrzymali 57-letniego złodzieja. Mężczyzna ukrywał na terenie ogródka działkowego aż 6 skradzionych jednośladów. W toku dalszych czynności rowery zostały zwrócone prawowitemu właścicielowi.

Mieszkaniec Świętochłowic za to przestępstwo może trafić do więzienia nawet na 5 lat

Do zdarzenia doszło na początku tygodnia. Dzielnicowi ze świętochłowickiej komendy pojechali na interwencję na ogródki działkowe na terenie miasta. Zastali tam 57-letniego mieszkańca Świętochłowic. W trakcie prowadzonych czynności w oczy mundurowych „rzuciło” się kilka rowerów miejskich przechowywanych na terenie ogródka. To wzbudziło ich zainteresowanie. Świętochłowiczanin nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć, w jaki sposób wszedł w posiadanie jednośladów. Szybko jednak na jaw wyszło, że rowery zostały skradzione z sąsiedniego miasta. Policjanci zatrzymali 54-latka. Złodziej trafił do policyjnej celi. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu aż 7 zarzutów kradzieży jednośladów oraz felg rowerowych z oponami. Rowery wróciły do prawowitego właściciela. Mężczyźnie grozi do 5 lat za kratami.

ZOBACZ FILM

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • bike cycle

    Tych rowerów miejskich to jest pełno porzuconych, zdezelowanych, bez kół itd. A ponoć mają GPS więc czemu operator rowerów ich nie namierza?

  • Marcin

    Jo je w szoku . Nasza policja naprowdy ostatnio dobrze dzialo.

  • gość

    czego to ludzie ze świon nie zrobią by mieć rowery miejskie, a teraz trzeba czekać aż do kampani wyborczej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.