Wiadomości z Świętochłowic

Dzielnicowi odkryli "dziuplę" ze skradzionymi rowerami

  • Dodano: 2021-10-14 05:30, aktualizacja: 2021-10-14 05:47

Dzielnicowy ze świętochłowickiej komendy zatrzymali 57-letniego złodzieja. Mężczyzna ukrywał na terenie ogródka działkowego aż 6 skradzionych jednośladów. W toku dalszych czynności rowery zostały zwrócone prawowitemu właścicielowi.

Mieszkaniec Świętochłowic za to przestępstwo może trafić do więzienia nawet na 5 lat

Do zdarzenia doszło na początku tygodnia. Dzielnicowi ze świętochłowickiej komendy pojechali na interwencję na ogródki działkowe na terenie miasta. Zastali tam 57-letniego mieszkańca Świętochłowic. W trakcie prowadzonych czynności w oczy mundurowych „rzuciło” się kilka rowerów miejskich przechowywanych na terenie ogródka. To wzbudziło ich zainteresowanie. Świętochłowiczanin nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć, w jaki sposób wszedł w posiadanie jednośladów. Szybko jednak na jaw wyszło, że rowery zostały skradzione z sąsiedniego miasta. Policjanci zatrzymali 54-latka. Złodziej trafił do policyjnej celi. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu aż 7 zarzutów kradzieży jednośladów oraz felg rowerowych z oponami. Rowery wróciły do prawowitego właściciela. Mężczyźnie grozi do 5 lat za kratami.

ZOBACZ FILM

Komentarze (3)    dodaj »

  • bike cycle

    Tych rowerów miejskich to jest pełno porzuconych, zdezelowanych, bez kół itd. A ponoć mają GPS więc czemu operator rowerów ich nie namierza?

  • Marcin

    Jo je w szoku . Nasza policja naprowdy ostatnio dobrze dzialo.

  • gość

    czego to ludzie ze świon nie zrobią by mieć rowery miejskie, a teraz trzeba czekać aż do kampani wyborczej

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.