Wiadomości z Świętochłowic

Dzielnicowi odkryli "dziuplę" ze skradzionymi rowerami

 • Dodano: 2021-10-14 05:30, aktualizacja: 2021-10-14 05:47

Dzielnicowy ze świętochłowickiej komendy zatrzymali 57-letniego złodzieja. Mężczyzna ukrywał na terenie ogródka działkowego aż 6 skradzionych jednośladów. W toku dalszych czynności rowery zostały zwrócone prawowitemu właścicielowi.

Mieszkaniec Świętochłowic za to przestępstwo może trafić do więzienia nawet na 5 lat

Do zdarzenia doszło na początku tygodnia. Dzielnicowi ze świętochłowickiej komendy pojechali na interwencję na ogródki działkowe na terenie miasta. Zastali tam 57-letniego mieszkańca Świętochłowic. W trakcie prowadzonych czynności w oczy mundurowych „rzuciło” się kilka rowerów miejskich przechowywanych na terenie ogródka. To wzbudziło ich zainteresowanie. Świętochłowiczanin nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć, w jaki sposób wszedł w posiadanie jednośladów. Szybko jednak na jaw wyszło, że rowery zostały skradzione z sąsiedniego miasta. Policjanci zatrzymali 54-latka. Złodziej trafił do policyjnej celi. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu aż 7 zarzutów kradzieży jednośladów oraz felg rowerowych z oponami. Rowery wróciły do prawowitego właściciela. Mężczyźnie grozi do 5 lat za kratami.

ZOBACZ FILM

Komentarze (4)    dodaj »

 • Mieszkaniec

  No już jedni wpadli na swionach bodajze na chropoczowie z rowerami hulajnogani i może z czymś wiyncy ale brawo niych to rwiom od tego som

 • bike cycle

  Tych rowerów miejskich to jest pełno porzuconych, zdezelowanych, bez kół itd. A ponoć mają GPS więc czemu operator rowerów ich nie namierza?

 • Marcin

  Jo je w szoku . Nasza policja naprowdy ostatnio dobrze dzialo.

 • gość

  czego to ludzie ze świon nie zrobią by mieć rowery miejskie, a teraz trzeba czekać aż do kampani wyborczej

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również