Wiadomości z Świętochłowic

Eksplozja Kolorów w Świętochłowicach! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2021-09-19 11:30

Eksplozja Kolorów w Świętochłowicach: W sobotę, 18 września, na trenie Matyldy odbył się Dzień Sąsiada, popularna impreza integrująca lokalną społeczność. W jej ramach zorganizowano też Eksplozję Kolorów. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Ostatnia sobota w Świętochłowicach upłynęła pod znakiem imprez. Pomimo kapryśnej aury przedstawiciele OPS Świętochłowice, Programu Aktywności Lokalnej "Razem Możemy Więcej" zrealizowali szereg imprez dedykowanych mieszkańcom Lipin i Chropaczowa.

Świętochłowicka eksplozja kolorów

Przypomnijmy, że w tym roku astronomiczne lato zakończy się we wtorek 21 września. Miniony weekend był więc ostatnim w sezonie letnim, a jego pożegnanie w Świętochłowicach odbyło się w wielkim stylu. Jedną z imprez organizowanych tego dnia była Eksplozja Kolorów.

Skwer na Matyldzie w Świętochłowicach przemienił się na jedno popołudnie w kolorowe pole. To tam odbywał się m.in. Dzień Sąsiada organizowany przez OPS Świętochłowice - Program Aktywności Lokalnej "Razem Możemy Więcej", Sekcję Aktywności Lokalnej i Świetlicy Środowiskowej „Promyk” Ośrodka Pomocy Społecznej w Świętochłowicach wraz ze Stowarzyszeniem Śląskie Centrum Rozwoju Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu "Cezar".

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również