Wiadomości z Świętochłowic

Fundacja Kocia Brygada uruchomiła aplikację adopcyjną!

  • Dodano: 2021-12-10 07:45, aktualizacja: 2021-12-10 08:02

Od teraz wszystkie informacje na temat kotków do adopcji znajdziemy w jednym miejscu! Fundacja Kocia Brygada uruchomiła aplikacje adopcyjną, która ma ułatwić proces przygarniania bezdomnych kotów.

Aplikacja adopcyjna

Kocia Brygada, zajmująca się bezdomnymi kociakami, wpadła na pomysł, jak ułatwić proces adopcyjny swoich podopiecznych. Stworzono specjalną aplikację, w której znalazły się metryczki kotów przeznaczonych do adopcji. Dzięki specjalnym filtrom, takim jak wiek czy płeć, potencjalny właściciel kociaka ma okazję znaleźć zwierzaka idealnego dla siebie. Kotki znajdujące się na stronie są dokładnie opisane – uwzględniono ich wiek, umaszczenie oraz to, czy zostały wykastrowane.

LINK DO APLIKACJI

Działalność Kociej Brygady

Kocia Brygada to fundacja działająca na terenie Świętochłowic. Jej celem jest zwalczanie zjawiska bezdomności kotów poprzez realizowanie programu sterylizacji i kastracji. Znalezione kotki są leczone i szczepione, a następnie przekazywane do adopcji. Działania fundacji można wspierać na kilka sposobów – przekazując karmę dla kotów czy wpłacając drobny datek na działalność.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również