Wiadomości z Świętochłowic

Groził nożem swojemu krewnemu

  • Dodano: 2021-06-22 06:15, aktualizacja: 2021-06-22 06:29

28-letni świętochłowiczanin odpowie za groźby karalne. Mężczyzna, w trakcie awantury, którą wywołał, groził śmiercią swojemu bliskiemu.

Napastnik uciekł, gdy jedna z kobiet próbowała wezwać patrol Policji

Natychmiastowe działania stróżów prawa przyczyniły się do zatrzymania agresora. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty m.in. zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego.

Pod koniec minionego tygodnia mundurowi ze świętochłowickiej policji pojechali na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta. Tam zastali roztrzęsionych lokatorów. Na miejscu stróże prawa ustalili, że do drzwi mieszkania dobijał się ich krewny, 28-letni mężczyzna. Świętochłowiczanin w trakcie awantury, którą wywołał, wyciągnął nóż, a następnie zaczął grozić śmiercią mężczyźnie będącemu w mieszkaniu. Gdy jedna z kobiet wyciągnęła telefon, by powiadomić Policję, agresor uciekł. Policjanci natychmiast ustalili personalia agresora i poszli do jego miejsca zamieszkania. Tam zatrzymali 28-latka, który trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych wobec osoby bliskiej. Decyzją prokuratora, oprócz policyjnego dozoru, mieszkaniec miasta został objęty zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonym oraz zakazem zbliżania się do niego Grozi mu do 5 lata więzienia.

Komentarze (1)    dodaj »

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również