Wiadomości z Świętochłowic

Kilometry Dobra

  • Dodano: 2018-02-22 08:15, aktualizacja: 2018-02-22 08:17

Po co przyklejać „złotówki” na taśmie klejącej? W dodatku kilometrami! Tego będzie można się dowiedzieć już w czerwcu w czasie Wielkiego Finału ogólnopolskiej akcji Kilometry Dobra.

Wyjątkowe wydarzenie, łączące artystów, sportowców, reporterów i tysiące osób w całej Polsce znalazło także swoje miejsce w naszym mieście. Jaki jest cel? Zebranie funduszy na dalszą działalność świetlicy dla dzieci i młodzieży. Miejsca, w którym opieką objętych zostało do tej pory ponad 40 młodych mieszkańców Świętochłowic, w którym naprawdę sporo się dzieje i które – niestety – stoi przed wielkim wyzwaniem. Jest nim brak środków na dalszą pracę. Akcji podjęła się Fundacja Rodzin Polskich im. św. Jana Pawła II, która od 2011 roku prężnie działa na rzecz dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów w naszym mieście.

Zachęcamy każdego – bez względu na wiek – do włączenia się w wydarzenie w ramach wolontariatu. Pola do działania jest bardzo wiele, a satysfakcja gwarantowana.

Więcej informacji na stronie: www.fundacjarodzin.pl oraz www.kilometrydobra.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również