Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Klub dla seniora i seniorki. Trwa nabór!

  • Dodano: 2018-12-10 11:00

Od stycznia 2019 r. w Świętochłowicach Centrum będzie działał Klub Seniora. Będzie to miejsce, w którym mieszkańcy Świętochłowic w wieku 60+ będą mogli liczyć na dobre towarzystwo, atrakcyjne formy spędzania czasu i wsparcie specjalistów.

W ramach Klubu będą odbywały się zajęcia edukacyjne, rozwijające zainteresowania, poprawiające kondycję psychofizyczną, a także warsztaty twórcze. Wszystko  zgodnie z potrzebami klubowiczów i odpowiednio do ich możliwości wiekowych i zdrowotnych. Nie zabraknie poczęstunku dla ciała ale i dla ducha.

Klub dla seniora powstanie z inicjatywy Fundacji Rodzin Polskich im. św. Jana Pawła II. Szczegóły na temat projektu dostępne są w biurze Fundacji w Świętochłowicach, ul. Kubiny 5 oraz pod nr tel. 503-741-815; 698-748-548.

- Zapraszamy wszystkie osoby, dla których „jesień życia” jest tylko kolejnym etapem nabywania nowych doświadczeń. Zachęcamy szczególnie osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej (finansowej, zdrowotnej, rodzinnej). Zgłoszenia przyjmujemy do 31.01.2018 r. lub do wyczerpania miejsc – mówiła Katarzyna Durbajło z Fundacji.

Działalność Klubu będzie współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Razem dla seniorów – kompleksowy program skoordynowanej opieki senioralnej”, który Fundacja Rodzin Polskich realizuje w partnerstwie z Fundacją Index do Przyszłości z Katowic.

Klub dla seniora i seniorki. Trwa nabór!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.