Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Kolejne wyłączenia prądu [29.08]

 • Dodano: 2018-08-28 09:00

Prezentujemy harmonogram wyłączeń prądu w Świętochłowicach w sierpniu. Sprawdźcie na jakich ulicach w konkretnych dniach i godzinach zabraknie prądu. 

Koncern Tauron zdecydował się na przeprowadzenie konserwacji sieci energetycznej. Z tego powodu na kilku ulicach w Świętochłowicach zabraknie energii elektrycznej. Prądu nie będzie na następujących ulicach:

2018-08-29 (środa)
08:00-16:00

 • Bukowa, nr 1, 1a, b, 8, Plac Zawadzkiego nr 2, 4, 6, 7, 8, Łagiewnicka nr 8, 10, 12, 22, Lampego nr 1, garaże, stacja bazowa telefonii komórkowej, Wolnego nr 1, 3, 3a, 4, 5, 6, 6a, 8, działka 2913/2, Sztygarska nr 3, 3a, b, 4, 5, 6, 6a.

Najnowsze informacje ze Śląska możesz czytać na portalu Silesia.info.pl.

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • LM

  Ten portal to trup

 • Janek

  Czy na tym portalu będzię jakiś ambitny tekst o mieście? Czy już portal całkowicie umarł. Gdzie czasy pana Blondzika i pani Grychtoł, którzy poruszali ważne sprawy. Obecnie same teksty ze strony UM, zero własnej inicjatywy, a jak już się pojawicie na dniach miasta to ciągle tylko mówicie że to dni rudy śląskiej. Żal

 • lll

  e tam jest wysoki poziom

 • Oblat

  Racja :( Niestety

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.