Wiadomości z Świętochłowic

Kolejni poszukiwani w rękach miejscowych policjantów

  • Dodano: 2024-01-05 13:00

Świętochłowiccy policjanci po raz kolejny udowodnili, że żaden przestępca nie może czuć się bezkarnie. W ciągu kilku dni w ręce miejscowych policjantów wpadło aż sześć poszukiwanych osób. Najbliższe miesiące spędzą za kratami aresztu.

W ciągu ostatnich kilku dni policjanci ze świętochłowickiej komendy namierzyli i zatrzymali sześć poszukiwanych osób w wieku od 50 do 22 lat. Policjanci tropią osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości do skutku, by poniosły konsekwencje swoich czynów.

Stróże prawa z nieetatowego zespołu do spraw poszukiwań administracyjno-porządkowych pojechali do jednego z mieszkań na terenie miasta. Miał tam przebywać 50-letni mężczyzna, wobec którego chorzowski sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu i odbycia kary za popełnione przestępstwo nie alimentacji. Drzwi do mieszkania otworzył poszukiwany mężczyzna, który nie był zaskoczony obecnością mundurowych. Świętochłowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę. Trafił już do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe pół roku.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również