Wiadomości z Świętochłowic

Kolejny domowy oprawca w rękach świętochłowickich policjantów

  • Dodano: 2021-01-28 08:15, aktualizacja: 2021-01-28 06:35

Za znęcanie się nad swoją rodziną odpowie 34-letni mieszkaniec Świętochłowic. Oprawca został zatrzymany przez świętochłowickich policjantów. Teraz może trafić za kraty nawet na 5 lat. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Świętochłowiczanin ma również zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną. Musi też znaleźć sobie nowe lokum.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd

zatrzymany mężczyzna w asyście nieumundurowanego policjanta w trakcie schodzenia po schodach
W minioną niedzielę do świętochłowickiej policji wpłynęło zawiadomienie dotyczące znęcania się nad jedną z mieszkanek miasta przez jej partnera. Jak ustalili policjanci, 34-latek w trakcie awantury ubliżał pokrzywdzonej. Następnie popchnął ją i uderzył pięścią, na koniec zagroził kobiecie pozbawieniem jej życia. Jak się później okazało to nie pierwsza tego typu sytuacja, bowiem mężczyzna dzień wcześniej zachowywał się podobnie. Roztrzęsiona świętochłowiczanka postanowiła przerwać milczenie. Tego samego dnia agresor został zatrzymany przez mundurowych w miejscu jego zamieszkania. Świętochłowiczanin trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut znęcania się nad swoją rodziną. Teraz może trafić za kraty nawet na 5 lat. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem, połączonym z zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną oraz opuszczeniem wspólnie zajmowanego mieszkania. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (3)    dodaj »

  • gjk

    takie to male chude niepozorne a taki skubaniec policjanci powinni mu porzadnie wpier.... i skonczyl by fikac na kobieta reka dzwigac

  • Regun

    A może po prostu kobita znalazła sposób by pozbyć się faceta i zostawić mieszkanie dla następnego ?

  • Art84

    Kolejna Alimenciara do korzystania z opieki , niech idzie do roboty a nie FB

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również