Wiadomości z Świętochłowic

Kolejny raz na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji "Skałka" doszło do dewastacji

 • Dodano: 2021-03-15 13:15

Kolejny raz na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji "Skałka" doszło do dewastacji. Tym razem uszkodzeniu uległy drzwi wejściowe do pomieszczeń przystani kajakowej.

Do uszkodzeń doszło w nocy z soboty na niedzielę. Monitoring zarejestrował sprawców zajścia, co może pomóc w identyfikacji osób odpowiedzialnych za zniszczenia, które sięgają kilku tysięcy złotych.

- W ostatnich latach nasz Ośrodek zmienił mocno swoje "oblicze", kolejne inwestycje są planowane w najbliższych tygodniach i miesiącach. Rozbudowa skate parku o kolejne elementy, boisko piłkarskie o sztucznej nawierzchni, czy wymiana nawierzchni Orlika, to tylko część inwestycji, która jest planowana, przez co "Skałka" stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna - czytamy na stronie OSiR "Skałka". - Najlepsze i najbardziej trafne inwestycje jednak nie będą miały sensu, skoro nie będziemy umieć uszanować tego, co tworzy OSiR "Skałka", dlatego tą drogą apelujemy o poszanowanie naszego wspólnego dobra. Emocje z pewnością można rozładowywać w wielu innych przestrzeniach, a doskonałą alternatywą do tego jest sport.

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj »

 • Ecik

  Delfin niszczy ze zowiści ...

 • jo

  Mało patoli w Świonach?????

 • krist

  po złapaniu takiego wandala powinno się go pokazywać w mediach żeby cała polska wiedziała co to za idiota

 • Henio

  Lapy uwali

 • mieszkaniec

  wystarczy dla przykładu jeden duży wyrok skazujący z pracami społecznymi wyłącznie może to będzie odstraszać wandali

 • Ehh..

  Nie liczyłbym na to. Jeden debil może nawet dostać dożywocie a drugi będzie robił to samo. Brak mózgu i nic się nie da z tym zrobić.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.