Wiadomości z Świętochłowic

Konkurs zdjęciowy: Koty i ich psoty - czekamy na zdjęcia!

  • Dodano: 2019-03-12 13:15, aktualizacja: 2019-03-13 06:28

„Szare, bure lub pstrokate - wszystkie koty za pan brat! Mają drogi swe i płoty, po prostu koci świat” - słowa tej krótkiej piosenki idealnie pasują do naszego kociego plebiscytu, w którym dla tych sympatycznych, czworonożnych przyjaciół i ich właścicieli czekają atrakcyjne nagrody!

Nie ważne, czy są to dachowce o dzikiej naturze, czy też może dumne i rozpieszczone, rasowe persy, syjamy czy szkoty – wszystkie mają swój charakter i wszystkie czasem psocą. A chyba każdy właściciel ma zapewne chociażby w swoim telefonie całą galerię tego czworonożnego członka rodziny.

Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie – wystarczy poprzez poniższy formularz wysłać do nas zdjęcia przedstawiające Waszego kota. Przesyłane zdjęcia weryfikowane są kilka razy w ciągu dnia.

Na zgłoszenia czekamy do 17 marca, do godziny 24. W polu "Opis" wpisujemy imię kota.

WYŚLIJ ZDJĘCIE

Następnie uruchomimy głosowanie, podczas którego nasi czytelnicy będą mogli zagłosować na kota, który najbardziej im się spodoba. Z kolei głosowanie potrwa do piątku 22 marca, do godziny 10:00.


Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!


I miejsce

  • Torba transportowa
  • Mata do zabawy 

II miejsce

  • Nosidełko
  • Zabawki

Fundator nagród:

Animals Max - Świętochłowice


Prosimy również zapoznać się z regulaminem konkursu.

Przypominamy też, że jeszcze niedawno obchodziliśmy dzień kota - na tę okazję przygotowaliśmy galerię zabawnych obrazków i memów - zapraszamy do oglądania tutaj!


Źródło: REDAKCJA

Czytaj również