Wiadomości z Świętochłowic

Konkurs zdjęciowy na Najfajniejszego Bobasa 2020 roku - czekamy na zgłoszenia!

  • Dodano: 2021-01-15 13:30, aktualizacja: 2021-01-22 13:40

Rok 2020 na długo zapadnie nam w pamięć. Pandemia koronawirusa, wybory prezydenckie, lockdown czy Strajk Kobiet. Jedni ubiegły rok będą wspominać źle, inni dobrze, ale na pewno dla wielu mieszkańców był to rok niezwykły – był to bowiem czas, w którym przyszli na świat. Zapraszamy rodziców najmłodszych mieszkańców naszego miasta do udziału w zabawie, podczas której wyłonimy tego najfajniejszego, świętochłowickiego bobasa ubiegłego roku.

Na zdjęcia dzieci urodzonych w roku 2020 czekamy do czwartku 21 stycznia, do godziny 24:00. Aby wysłać zdjęcie należy skorzystać z poniższego formularza (w polu „Opis” należy wpisać imię dziecka oraz datę urodzenia. W polu „Dzielnica” - dzielnicę, w której mieszka, a w polu „Autor” należy wpisać imię i nazwisko osoby wysyłającej zdjęcie. Należy również podać adres e-mail do kontaktu):

WYŚLIJ ZDJĘCIE

Następnie uruchomimy głosowanie, podczas którego nasi czytelnicy będą mogli zagłosować na tego bobasa, który spodoba im się najbardziej. Głosowanie potrwa do czwartku 28 stycznia, do godziny 13:00.

Dla zwycięzcy czekają atrakcyjne nagrody!

I miejsce

  • Fisher-Price - mata z pianinkiem
  • 1 rodzinny bilet (1 bilet = 2 dorosłych + 2 dzieci powyżej 7 lat) do Muzeum Iluzji Krakil w Krakowie
  • 2 bilety dla dorosłych do do Muzeum Iluzji Krakil w Krakowie

Prosimy również zapoznać się z regulaminem konkursu.

Fundatorzy:


Źródło: REDAKCJA