Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Krzysztof Rutkowski włączył się w poszukiwania zaginionego Łukasza Porwolika

 • Dodano: 2019-08-13 08:30, aktualizacja: 2019-08-19 11:49

Łukasz Porwolik zaginął 3 sierpnia. Od tego czasu rodzina ani przyjaciele nie mieli z nim żadnego kontaktu. Mężczyzny szuka policja, jednak na razie bez skutku. W sprawę zaangażował się Krzysztof Rutkowski. Wczoraj w Katowicach odbyła się konferencja prasowa, podczas której detektyw poinformował, że ta sprawa może mieć charakter kryminalny.

Łukasz Porwolik ostatni raz był widziany 3 sierpnia w Świętochłowicach w rejonie ul. Górnej 21, gdzie sprzedał swój samochód, po czym oddalił się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie wiadomo, co stało się z mężczyzną, ale według Krzysztofa Rutkowskiego nie można wykluczyć udziału osób trzecich.

- Bierzemy pod uwagę dwa warianty: szukamy Łukasza żywego, drugi - szukamy ciała Łukasza. Z informacji, które uzyskaliśmy, Łukasz mógł mieć kontakt z tzw. kibolami z Wisły Kraków. Zaginięcie Łukasza Porwolika może mieć wątek kryminalny - mówił podczas wczorajszej konferencji Krzysztof Rutkowski.

Henryk Porwolik - ojciec Łukasza prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę, gdzie przebywa obecnie zaginiony mężczyzna.


Rysopis zaginionego: wiek 35 lat, wzrost 180 cm, krępa budowa ciała, włosy ciemne krótkie, oczy ciemne, nos prosty, uzębienie - pełne, uszy normalne, zarost - broda. Znaki szczególne: tatuaże na ramieniu i łydce.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie pod nr tel. (32) 7715-255 bądź z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 112 - mówią chorzowscy policjanci.
 

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • PAN PERSZING

  Kibole tak kończą niestety !!!!!!

 • Sylwia ju

  Oby wszystko było dobrze

 • Asia

  Juz znaleźli Łukasza nie zyje

 • Fiona

  Ta konferencja to była żenada. W obecności ojca zaginionego Łukasza Pan Rutkowski ogłasza swój ślub a siedzaca Pani chyba przyszła Rutkowska glupkowato się śmieje.Ten człowiek to brak profesjonalizmu.

 • kikimora

  czy ten człowiek ma lustro :D

 • haha

  Dla jpustych ludzi wygląd ma najważeniejsze niz to co ma w głowie i co robi.Widać ty nalezysz do tych pustych.A ty masz lustro?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.