Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

"Lipiny na start" - finał projektu

  • Dodano: 2019-08-28 08:30, aktualizacja: 2019-08-28 08:48

W świętochłowickim Centrum Interwencji Kryzysowej odbył się finał projektu miejskiego pt. „Lipiny na start”.

W ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają” w okresie wakacyjnym policyjny profilaktyk ze Świętochłowic prowadził cykliczne warsztaty z podopiecznymi Fundacji Boże Miłosierdzie. Tematem spotkań była problematyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży ze szczególnym uwzględnieniem narkotyków i dopalaczy.

W okresie wakacyjnym, w ramach współpracy ze świętochłowicką Policją profilaktyk mł. asp. Marcin Michalik prowadził cykl spotkań z podopiecznymi Fundacji Boże Miłosierdzie. Zajęcia odbywały się w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”, a pomysł na to przedsięwzięcie powstał po wygraniu przez fundację projektu miejskiego pt. „Lipiny na start”. Wczoraj w Centrum Interwencji Kryzysowej w Świętochłowicach odbył się finał wspomnianego projektu, podsumowujący prowadzone przez świętochłowickiego profilaktyka pozalekcyjne warsztaty z dziećmi i młodzieżą z dzielnicy Lipiny. Każdorazowa w trakcie prelekcji, ich głównym tematem były „uzależnienia” w tym od narkotyków i dopalaczy. Jednym z partnerów prowadzonej kampanii, była chorzowska stacja sanitarno-epidemiologiczna promująca profilaktykę zdrowia najmłodszych.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Mieszkanka

    Mam pytanie gdzie w naszym mieście jest Centrum Interwencji Kryzysowej?

  • ttt

    Na lipinach 24h/dobe :D

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.