Wiadomości z Świętochłowic

List pochwalny dla świętochłowickich policjantów

 • Dodano: 2021-03-18 08:15, aktualizacja: 2021-03-18 06:45

„Jestem pełna szacunku i uznania dla ich postawy”... takie słowa uznania wpłynęły na ręce nadkom. Dawida Gil pełniącego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach.

Mieszkanka miasta dziękuje w swoim liście policjantom ze świętochłowickiej patrolówki za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

Na ręce pełniącego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach nadkom. Dawida Gil wpłynął list pochwalny dla policjantów ze świętochłowickiego ogniwa patrolowo - interwencyjnego. W swoim liście mieszkanka miasta dziękuje stróżom prawa za profesjonalizm, zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, zwłaszcza w trudnym dla wszystkim czasie związanym z pandemią koronawirusa.

Takie przejawy uznania i sympatii ze strony mieszkańców są dla policjantów bezcenne, bo świadczą o tym, że dostrzegacie i doceniacie Państwo naszą służbę, a pisemne wyrażenie wdzięczności jest zawsze miłą formą uznania dla każdego policjanta.

Komentarze (5)    dodaj »

 • Szoku

  Jakaś psychiczną ? Powinna odpowiadać za fałszywe powiadomienie o przestępstwie to na przyszłość by pamiętała gdzie co kładzie Gdyby tak ktoś w sklepie blisko niej stał miałby duże nieprzyjemności do wyjaśnienia pomyłki

 • sucha bagieta

  Hahahaha teraz listy pochwalne sobie sami piszecie, żeby poprawić swój wizerunek? Co będzie następne? Wizyty wdzięcznych przedstawicieli zakładów pracy z kwiatami na komendzie milicji? A tak w ogóle to wczoraj cieć pozamiatał chodnik przed moim domem, biorę się za pisanie listu pochwalnego do jego szefa...

 • M...

  Kobieto idź się leczyć i to natychmiast !!!Ci dwaj Panowie w danej chwili powinni z pewnością zajmować się ważniejszymi sprawami a nie twoją ,urojoną kradzieżą telefonu ,wstydź się !!!

 • Mieszkaniec

  Każdemu mogło się to zdarzyć

 • Milena

  Cos nowego nie tylko hejt- brawo

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również