Wiadomości z Świętochłowic

List pochwalny dla świętochłowickich policjantów

 • Dodano: 2021-03-18 08:15, aktualizacja: 2021-03-18 06:45

„Jestem pełna szacunku i uznania dla ich postawy”... takie słowa uznania wpłynęły na ręce nadkom. Dawida Gil pełniącego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach.

Mieszkanka miasta dziękuje w swoim liście policjantom ze świętochłowickiej patrolówki za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

Na ręce pełniącego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach nadkom. Dawida Gil wpłynął list pochwalny dla policjantów ze świętochłowickiego ogniwa patrolowo - interwencyjnego. W swoim liście mieszkanka miasta dziękuje stróżom prawa za profesjonalizm, zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, zwłaszcza w trudnym dla wszystkim czasie związanym z pandemią koronawirusa.

Takie przejawy uznania i sympatii ze strony mieszkańców są dla policjantów bezcenne, bo świadczą o tym, że dostrzegacie i doceniacie Państwo naszą służbę, a pisemne wyrażenie wdzięczności jest zawsze miłą formą uznania dla każdego policjanta.

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Szoku

  Jakaś psychiczną ? Powinna odpowiadać za fałszywe powiadomienie o przestępstwie to na przyszłość by pamiętała gdzie co kładzie Gdyby tak ktoś w sklepie blisko niej stał miałby duże nieprzyjemności do wyjaśnienia pomyłki

 • sucha bagieta

  Hahahaha teraz listy pochwalne sobie sami piszecie, żeby poprawić swój wizerunek? Co będzie następne? Wizyty wdzięcznych przedstawicieli zakładów pracy z kwiatami na komendzie milicji? A tak w ogóle to wczoraj cieć pozamiatał chodnik przed moim domem, biorę się za pisanie listu pochwalnego do jego szefa...

 • M...

  Kobieto idź się leczyć i to natychmiast !!!Ci dwaj Panowie w danej chwili powinni z pewnością zajmować się ważniejszymi sprawami a nie twoją ,urojoną kradzieżą telefonu ,wstydź się !!!

 • Mieszkaniec

  Każdemu mogło się to zdarzyć

 • Milena

  Cos nowego nie tylko hejt- brawo

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.