Wiadomości z Świętochłowic

Maciej Balcar gwiazdą II Balu Charytatywnego Prezydenta Miasta Świętochłowice

  • Dodano: 2023-01-18 06:00, aktualizacja: 2023-01-18 06:17

Wokalista zespołu Dżem zaśpiewa podczas II Balu Charytatywnego Prezydenta Miasta Świętochłowice.

Po pandemicznej przerwie do Świętochłowic znów powraca to charytatywne wydarzenie

Podczas tegorocznego balu zostaną zebrane środki dla katowickiego hospicjum Cordis, które w ramach domowego hospicjum troszczy się również o świętochłowiczan.

Wydarzenie odbędzie się 4 lutego (sobota) o godz. 19.00 w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach (ul. Krauzego 1). W programie liczne atrakcje takie jak pokaz tańca brzucha, laserowe show oraz aukcje charytatywne, podczas których w szczytnym celu będzie można nabyć piękne przedmioty, m.in. rękodzieło, gadżety z autografem i wiele więcej.

Gwiazdą wieczoru będzie znany wszystkim Maciej Balcar – kompozytor, aktor, wokalista na co dzień grający z zespołem Dżem. Muzyk jest wieloletnim przyjacielem hospicjum, który chętnie wspiera działania kierunkowane na pomoc dla tej organizacji.

Poprzednia edycja balu cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, działaczy, firm czy członków stowarzyszeń. Mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie. Przeżyjmy miłe chwile, jednocześnie pomagając w szczytnym celu. – mówi Prezydent Miasta Świętochłowice, Daniel Beger.

Bilety w cenie 225 zł/os. dostępne są w CKŚ Świętochłowice. Wejściówki zakupić można osobiście lub dokonać telefonicznej rezerwacji pod numerem telefonu 500 017 369.

Maciej Balcar gwiazdą II Balu Charytatywnego Prezydenta Miasta Świętochłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również