Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Miał przy sobie 150 działek amfetaminy. W mieszkaniu i aucie miał marihuanę i dopalacze

  • Dodano: 2020-03-12 08:15, aktualizacja: 2020-03-12 08:03

W ręce kryminalnych ze Świętochłowic wpadł mężczyzna, który posiadał przy sobie ponad 150 „działek” dilerskich amfetaminy.

Podczas przeszukania w mieszkaniu świętochłowiczanina, policjanci zabezpieczyli marihuanę, a w jego samochodzie znaleźli dopalacze. Teraz młody mężczyzna odpowie za posiadanie substancji psychoaktywnych.

Może trafić za kraty nawet na 3 lata. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd

Świętochłowiccy kryminalni w minioną niedzielę prowadzili działania przeciwko przestępczości narkotykowej. Wynikiem ich pracy było zatrzymanie 25-latka. Do zdarzenia doszło o 2.00 w nocy. Mężczyzna, jadąc rowerem, na widok policyjnego radiowozu znacznie przyspieszył, nerwowo oglądając się przy tym za siebie. Po chwili zaczął uciekać. Po krótkim pościgu mężczyzna wpadł w ręce policjantów. W trakcie pościgu zdążył jednak wyrzucić woreczek strunowy z narkotykami. W trakcie czynności prowadzonych przez kryminalnych mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany. Okazało się później, co było powodem jego zachowania. Stróże prawa przejęli narkotyki, z których przygotować można ponad 150 „działek” dilerskich amfetaminy. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia w trakcie przeszukania wyszło również na jaw, że 25-latek w swoim mieszkaniu ukrywał kolejne narkotyki. W szafie ubraniowej miał pudełko, w którym przechowywał susz roślinny. Ponadto w trakcie przeszukania jego auta, policjanci ujawnili puszkę, w której znajdowały się dopalacze. Tego samego dni mężczyzna usłyszał aż trzy zarzuty posiadania substancji niedozwolonych. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.