Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Miał przy sobie narkotyki w woreczkach foliowych. Jeden z nich ukrywał w...bieliźnie

  • Dodano: 2020-05-26 07:15, aktualizacja: 2020-05-26 07:21

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał jeden z mieszkańców miasta. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z wydziału kryminalnego świętochłowickiej komendy. Stróże prawa znaleźli przy 41-latku amfetaminę i marihuanę w dwóch woreczkach foliowych. Jeden z nich ukrywał...w bieliźnie.

O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat więzieniaKryminalni ze świętochłowickiej komendy prowadzili działania przeciwko przestępczości narkotykowej. Wynikiem ich pracy było zatrzymanie w miniony weekend jednego z mieszkańców miasta. Mężczyzna w trakcie czynności mundurowych był zdenerwowany, podjął nawet próbę ucieczki. Szybko jednak na jaw wyszedł powód jego zachowania. Policjanci znaleźli przy nim dwa woreczki foliowe. Pierwszy z białą substancją proszkową 41-latek trzymał w portfelu. Drugi z zawartością suszu roślinnego ukrył w bieliźnie. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do miejscowej komendy. Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczone środki to amfetamina i marihuana. Tego samego dnia świętochłowiczanin usłyszał zarzut posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Fan

    W bieliźnie ale głęboko szczypcami wyciągali potem płukali.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.