Wiadomości z Świętochłowic

Młodzi świętochłowiczanie zatrzymani z środkami psychotropowymi i marihuaną

  • Dodano: 2019-08-08 08:30, aktualizacja: 2019-08-08 09:01

Świętochłowiccy stróże prawa skutecznie zwalczają przestępczość narkotykową.

O ich efektywności świadczy kolejne zatrzymanie dwóch osób z substancjami niedozwolonymi. W poniedziałek mundurowi zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie narkotyków.

Mężczyznom grozi do 3 lat więzienia

Świętochłowiccy policjanci nie odpuszczają i sukcesywnie zwalczają przestępczość narkotykową. Wyeliminowanie substancji niedozwolonych z ulic miasta to priorytet dla mundurowych z wydziału prewencji oraz wydziału kryminalnego tutejszej jednostki. W poniedziałek policjanci prewencji patrolowali centrum miasta. Wieczorem na ulicy Hutniczej zauważyli zaparkowanego opla, w którym siedziało dwóch młodych mężczyzn. Na widok mundurowych zaczęli szeptać do siebie i nerwowo się zachowywać.

Zachowanie mężczyzn wzbudziło zainteresowanie stróżów prawa

Policjanci postanowili wylegitymować mężczyzn. W trakcie kontroli na jaw wyszedł powód ich zdenerwowania. 19-latek siedzący na miejscu kierowcy miał przy sobie środki psychotropowe, a jego 18-letni kolega marihuanę. Ponadto mieli przy sobie przedmioty służące do zażywania narkotyków. Świętochłowiczanie trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. Grozi im do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również