Wiadomości z Świętochłowic

Młodzież z Holandii w Świętochłowicach

  • Dodano: 2019-04-01 08:45, aktualizacja: 2019-04-01 08:53

W czwartek Urząd Miejski odwiedziła młodzież z holenderskiego miasta Almere, która przebywa w Świętochłowicach w ramach wymiany uczniowskiej z I Liceum im. J. Kochanowskiego.

Do Świętochłowic przyjechali uczniowie z Holandii

Uczniowie z holenderskiej szkoły Meergronden z Almere przebywają w Świętochłowicach w dniach 23-30 marca.

W czasie pobytu odwiedzili już Kraków oraz Muzeum Auschwitz w Oświęcimiu oraz spacerowali po beskidzkich szlakach. Holendrzy odwiedzili także Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.

Prezydent Miasta Daniel Beger ugościł 22 uczniów wraz z nauczycielami w Urzędzie Miejskim. 

Komentarze (14)    dodaj »

  • krist

    niech cały świat wie co zrobił Kostempski i jego banda !!!

  • Ojciec

    Niby co?

  • Kryśka

    I co DB też im opowiedział że miasto jest bankrutem? żeby dalej nam wstyd na cały świat robić?

  • Kim dżon tusk

    O Boże. Taki wstyd, pokazywać taką ruinę gościom z zagranicy. Nawet koreanczykow z północy bym tu nie zaprosił. Istne Aleppo

  • Mirek W

    Bez przesady.. Nie tylko Świętochłowice są zaniedbane przez lata. Kolorów miasta ma coraz więcej. Przyjadą jako dorośli, to zobaczą poprawę. Byle do przodu. A a la pasaż w centrum wystarczy kolorowo wymalowac domy, będzie uroczo;) Więcej optymizmu ludzie!

  • Łukasz

    nie miasto jest problemem tylko ten kto nim teraz rządzi, a może bardziej niszczy. Żadnych pomysłów. Jedyny pomysł to pozbawić Kostempskiego mandatu. Żałosne!!

  • Kim dżon Tusk

    Gościom z Holandii lub z innych stron świata nie interesują partykularne przepychanki. Patrzą na tu i teraz. A teraz jest Aleppo, same ruiny, duży margines społeczny itp. Nie stawiajcie delfina jako Mesjasza miasta. Dołożył tylko swoją cegiełkę do upadku. Nic w kierunku rewitalizacji centrum. Deptak i remont Bytomskiej, remont w Lipinach Barlickiego to inwestycje obsmarowanego łajnem Mosia. Delfin tylko pokazowymi inwestycjami parł na szkło. DB zamiast marudzić powinien skupić się na perspektywach. I tego nie robi. Dołoży kolejną cegiełkę do muru oddzielajacego nas od cywilizacji.

  • Daria78

    też prawda, najgorszy prezydent w historii nam się teraz przytrafił. Co z referendum? Ktoś coś?

  • Fiona

    Jak można kogoś ocenić po 4 miesiącach tym bardziej że zastal sytuację bardzo trudną.

  • Oburzony

    Zobaczycie on dopiero pokaże co potrafi a raczej nie potrafi

  • dron

    Skrzacie to ty ?

  • Raf79

    A może wystarczy, by różne pomysły pisemnie składać radnym, po to ich mamy. Smutne, że mieszkańcy się ino wadzą, krytykują. Jest jak jest, cudów przez następne kilka się nie spodziewajmy. Ale żyjmy bez tej nienawiści.

  • Fiona

    Dobra uwaga. Dlaczego radni są tak mało aktywni.Przecież to władza ustawodawcza a prezydent wykonawcza.

  • On

    Oglądałeś poprzednia sesje 2-3 z Rdś się tylko odzywalo. Reszta jak barany

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również