Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Mundurowi rozbili rodzinny biznes narkotykowy. Na terenie miasta zatrzymali aż 3 dilerów

 • Dodano: 2020-02-10 08:15, aktualizacja: 2020-02-08 16:54

Świętochłowiccy policjanci po raz kolejny „uderzyli” w przestępczość narkotykową. W zeszłą niedzielę zatrzymali 25-latkę z narkotykami.

Z kolei na początku tygodnia żmudna praca śledczych doprowadziła ich do rodzinnego narkobiznesu.

Stróże prawa w jednym z mieszkań na terenie miasta zatrzymali aż 3 dilerów

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie wszyscy usłyszeli zarzut udzielania narkotyków. Ponadto dwoje z zatrzymanych dodatkowo odpowie za posiadanie amfetaminy.

Grozi im do 10 lat więzienia

Pod koniec minionego weekendu, policjanci ze świętochłowickiej „patrolówki” pojechali na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta. Na miejscu mundurowi zastali dwie kobiety i mężczyznę. W trakcie legitymowania policjanci zauważyli rozsypany na lodówce biały proszek a obok niego szklaną rurkę i kartę bankomatową. Już po chwili okazało się, że substancja należy do jednej z legitymowanych kobiet. Zatrzymana 25-latka trafiła do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszała zarzut posiadania substancji psychotropowych, za co grozi jej do 3 lat więzienia.

Na początku tygodnia, żmudna praca śledczych doprowadziła ich do informacji o rodzinnym narkobiznesie. Świętochłowiccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej niezwłocznie sprawdzili trop dotyczący dilerów i ich namierzyli. Do zatrzymania trzech osób doszło w jednym z mieszkań na terenie Świętochłowic. W trakcie przeszukania mundurowi znaleźli tam amfetaminę, która należała do 26-latki. Niedozwolone środki psychoaktywne trzymała w szafce kuchennej razem z wagą, którą odmierzała działki. Przy 23-latku policjanci znaleźli amfetaminę. Przechowywał on ją w swoim portfelu w dwóch zwitkach foli. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie cała trójka usłyszała zarzut udzielania narkotyków. Ponadto dwoje z zatrzymanych odpowiedzą dodatkowo za posiadanie substancji niedozwolonych. O dalszym losie dilerów zadecyduje sąd. Grozi im do 10 lat więzienia.

Komentarze (11)    dodaj komentarz »

 • Lipin

  Byscie sie zajeli DOPALACZAMI OD ZAJACOW , a nie drobnych dilerow zatrzymywac . DOPALACZE nieszcza bardziej niz dragii a wy pozwalacie samochody EZONIOWI parkowac pod komenda . JPG

 • Arczi

  A kiedy zajmą się dopami, które sprzedają Zające, bo wszyscy wiedzą i nic nie robią z tym, kolejki się tam ustawiają po to świństwo, strach tam przejść jak zombi wyglądają ćpuny, a nasze dzieci patrzą na to!!!

 • Mia

  O ile wiem jest rodo, i nie masz prawa podawać nazwisk

 • Arczi

  Wiesz, że to nazwisko? a co sprzedają ci stały klient jesteś?

 • Pipka

  To jest twardo z lipin i jej dzieci było głos no o tym

 • Lipiniorz

  Jako twardo? Gdzie mieszka?

 • Jan

  Na czym polega „udzielanie narkotyków”?Czy zatrzymani prowadzili działalność charytatywną?

 • miesz

  ile tego teraz jest prawie w każdej kamienicy ktoś wciaga

 • Waszka

  Proszę przetrzepać też strażaków ze śląskiego

 • Orzeł

  Teraz już mafii się nie boją to w końcu zajmą się tą urzędową.

 • kwiat paproci

  Bardzo dobrze,rwać te chwasty ile wlezie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.