Wiadomości z Świętochłowic

Na ręce komendanta wpłynęły podziękowania za pomoc policjantów w odzyskaniu roweru

 • Dodano: 2021-06-14 08:15, aktualizacja: 2021-06-14 05:41

„Pan Komendant może być dumny z postawy swoich podwładnych, a ja jako mieszkaniec miasta z takich stróżów prawa”. Takie słowa uznania wpłynęły na ręce szefa świętochłowickich policjantów od mieszkańca miasta. Mężczyzna podziękował kryminalnym za ich zaangażowanie, profesjonalizm i skuteczność, dzięki którym odzyskali skradziony mu rower.

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania dla policjantów ze świętochłowickiego Wydziału Kryminalnego, których praca przyczyniła się do ustalenia sprawcy kradzieży roweru oraz jego odzyskanie. Mieszkaniec miasta pisemnie podziękował stróżom prawa za ich profesjonalizm, a przede wszystkim skuteczność i szybkie odzyskanie skradzionego roweru.

33-letni sprawca tej kradzieży został zatrzymany pod koniec maja br., o czym pisaliśmy na stronie internetowej Policji. Mężczyzna usłyszał nie jeden, a dwa zarzuty, do których się przyznał. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie świętochłowiczaninowi, oprócz posiadania narkotyków, również zarzutu kradzieży jednośladu.

Każde przejawy uznania i sympatii ze strony mieszkańców są dla policjantów bezcenne, bez względu na to, w jakim wydziale pełnią służbę, bo świadczą o tym, że dostrzegacie i doceniacie Państwo naszą służbę. Pisemne wyrażenie wdzięczności jest zawsze bardzo miłą formą uznania dla każdego policjanta i stanowią jeszcze większą motywację do codziennej służby.

Na ręce komendanta wpłynęły podziękowania za pomoc policjantów w odzyskaniu roweru

Komentarze (4)    dodaj »

 • Proktor

  Boli Cie że ktos docenia? Dobra robota to pochwala uzasadniona

 • zatroskany obywafel

  Czyli potrafię przewidywać przyszłość. 30.05.2021 pod artykułem o złapaniu złodzieja roweru przewidziałem wasze dzisiejsze wypociny. Cytuję: "Coś czuję w kościach, że w najbliższym czasie pojawi się artykuł o liście pochwalnym cyklisty dla dzielnych policjantów..."

 • Mieszkaniec

  Jak trzeba to trzeba masz jakieś ale?

 • zatroskany obywafel

  Hahaha co trzeba niby? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Chyba nie. Napisałem że potrafię przewidywać przyszłość. W czym masz problem? Poluzuj czapeczkę, bo chyba za mocno ściska ci główkę. I tak uważam że pisanie takich listów pochwalnych za robienie co do nich należy jest żałosne. Tobie też piszą listy pochwalne jak wykonasz swoją pracę?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.