Wiadomości z Świętochłowic

Nowe lodowisko z zadaszeniem rusza 10 grudnia!

 • Dodano: 2021-12-09 06:00, aktualizacja: 2021-12-09 06:14

Zimą lodowisko, a latem kort tenisowy - to nowa inwestycja na terenie OSiR Skałka. Oświetlone lodowisko z zadaszeniem rusza już w ten piątek, tuż przed jarmarkiem świątecznym.

Już 10 grudnia o godz. 16.30 pierwsi entuzjaści zimowego szaleństwa na łyżwach będą mogli skorzystać ze świeżo uruchomionego lodowiska na terenie świętochłowickiej Skałki.

Boisko dwufunkcyjne o możliwościach kortu tenisowego i lodowiska to nowa inwestycja w naszym mieście

Szybki termin realizacji pozwolił na korzystanie z uroków ślizgawki jeszcze w tym sezonie. Nie straszne będą opady czy późna pora – dzięki zadaszeniu i oświetleniu możliwa będzie dalsza zabawa.

Otwarcie lodowiska będzie wydarzeniem poprzedzającym jarmark świąteczny “Świąteczne Świętochłowice” na Skałce, na który także serdecznie zapraszamy. O godzinie 17.00 prosto po łyżwiarskich wyczynach warto wybrać się na pobliskie uroczyste zaświecenie choinki i rozpoczęcie jarmarku.

O inwestycji jeszcze w fazie dokańczania opowiada w poniższym filmiku dyrektor OSiR Skałka, Elżbieta Augustyn-Komandera.

Komentarze (10)    dodaj »

 • LOGO

  super jazda i zzzabawa DZIEKI

 • Szef wszystkich szefów

  Och jak boli!I niech boli!Bravo Daniel!

 • Pracownicy

  Pani Dyrektor super pomysł i super wykonanie:) Jeszcze bardziej cieszy Nas moc sprawcza, którą Pani wyzwoliła i która to sprawiła wreszcie dobrą kooperację wręcz "przyjacielską/rodzinną" wszystkich działów jak np kadry itp... w tym również Szanownego Pana Dyspozytora- Nasz ulubieniec..słodziak ;)) ehh gdyby nie On to Skałka nieistnieje... rodzinna Skałka nieistnieje.A tym czasem My idziemy na basen... popływać, wszak prawdą jest, że: kto ma kręgosłup musi o niego dbać.Pozdrowionka dla całej Szanownej Derekcji ;).

 • voytek81

  To pisaliśmy my - Jarząbki :)

 • voytek81

  zmień nick :P

 • Mieszkaniec

  Najdroższe w regionie?

 • Dzierzgoń'SKY

  Cytuję klasyka: "To nie może być takie tanie"

 • gość

  aaaa, teraz wiem o czym mówił prezydent jak obiecywał halę widowiskowo-sportową.a na poważnie... lodowisko z padającym śniegiem, wieczorem to jest fun, ale pewnie będąteż miłośnicy jazdy pod dachem.

 • lodołamacz

  szczególnie jak leje na łeb deszcz

 • gość

  jak pada mam polonię i spodek - polecam! a najbardziej lubię małe, bez dachu ale w prawdziwej górskiej i zimowej scenerii to w brennej. nawet nie dlatego , że bywa za free, ale góry , śnieg , grzaniec i spacer powrotny do domu to jest to! poprzednik kupił lodowisko , aktualny je zadaszył , mam nadzieję , że miasto ma własną rolbę, bo na początku wynajmowali i lód był paskudny, dlatego przedkładałem sąsiednie lodowiska.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również