Wiadomości z Świętochłowic

Nowe lodowisko z zadaszeniem rusza 10 grudnia!

 • Dodano: 2021-12-09 06:00, aktualizacja: 2021-12-09 06:14

Zimą lodowisko, a latem kort tenisowy - to nowa inwestycja na terenie OSiR Skałka. Oświetlone lodowisko z zadaszeniem rusza już w ten piątek, tuż przed jarmarkiem świątecznym.

Już 10 grudnia o godz. 16.30 pierwsi entuzjaści zimowego szaleństwa na łyżwach będą mogli skorzystać ze świeżo uruchomionego lodowiska na terenie świętochłowickiej Skałki.

Boisko dwufunkcyjne o możliwościach kortu tenisowego i lodowiska to nowa inwestycja w naszym mieście

Szybki termin realizacji pozwolił na korzystanie z uroków ślizgawki jeszcze w tym sezonie. Nie straszne będą opady czy późna pora – dzięki zadaszeniu i oświetleniu możliwa będzie dalsza zabawa.

Otwarcie lodowiska będzie wydarzeniem poprzedzającym jarmark świąteczny “Świąteczne Świętochłowice” na Skałce, na który także serdecznie zapraszamy. O godzinie 17.00 prosto po łyżwiarskich wyczynach warto wybrać się na pobliskie uroczyste zaświecenie choinki i rozpoczęcie jarmarku.

O inwestycji jeszcze w fazie dokańczania opowiada w poniższym filmiku dyrektor OSiR Skałka, Elżbieta Augustyn-Komandera.

Komentarze (10)    dodaj »

 • LOGO

  super jazda i zzzabawa DZIEKI

 • Szef wszystkich szefów

  Och jak boli!I niech boli!Bravo Daniel!

 • Pracownicy

  Pani Dyrektor super pomysł i super wykonanie:) Jeszcze bardziej cieszy Nas moc sprawcza, którą Pani wyzwoliła i która to sprawiła wreszcie dobrą kooperację wręcz "przyjacielską/rodzinną" wszystkich działów jak np kadry itp... w tym również Szanownego Pana Dyspozytora- Nasz ulubieniec..słodziak ;)) ehh gdyby nie On to Skałka nieistnieje... rodzinna Skałka nieistnieje.A tym czasem My idziemy na basen... popływać, wszak prawdą jest, że: kto ma kręgosłup musi o niego dbać.Pozdrowionka dla całej Szanownej Derekcji ;).

 • voytek81

  To pisaliśmy my - Jarząbki :)

 • voytek81

  zmień nick :P

 • Mieszkaniec

  Najdroższe w regionie?

 • Dzierzgoń'SKY

  Cytuję klasyka: "To nie może być takie tanie"

 • gość

  aaaa, teraz wiem o czym mówił prezydent jak obiecywał halę widowiskowo-sportową.a na poważnie... lodowisko z padającym śniegiem, wieczorem to jest fun, ale pewnie będąteż miłośnicy jazdy pod dachem.

 • lodołamacz

  szczególnie jak leje na łeb deszcz

 • gość

  jak pada mam polonię i spodek - polecam! a najbardziej lubię małe, bez dachu ale w prawdziwej górskiej i zimowej scenerii to w brennej. nawet nie dlatego , że bywa za free, ale góry , śnieg , grzaniec i spacer powrotny do domu to jest to! poprzednik kupił lodowisko , aktualny je zadaszył , mam nadzieję , że miasto ma własną rolbę, bo na początku wynajmowali i lód był paskudny, dlatego przedkładałem sąsiednie lodowiska.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.