Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Obawiała się, że jej konkubent może targnąć się na swoje życie. Odnaleźli go policjanci

 • Dodano: 2020-05-28 08:15, aktualizacja: 2020-05-28 06:59

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 51-latka, który oddalił się z budynku w dzielnicy Lipiny, po kolejnej kłótni z konkubiną. Kobieta miała obawy, że mężczyzna może targnąć się na swoje życie. Zaginionego świętochłowiczanina poszukiwali nie tylko mundurowi z miejscowej jednostki, ale również policjanci z katowickiego oddziału prewencji.

Odnaleziony we wtorek rano mężczyzna został przekazany pod właściwą opiekę

W poniedziałek przed północą, do oficera dyżurnego świętochłowickiej komendy wpłynęło zgłoszenie o 51-latku, który miała zamiar popełnić samobójstwo. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z miejscowej komendy, którzy w jednym z mieszkań w dzielnicy Lipiny zastali zaniepokojoną zgłaszającą. W rozmowie z kobietą ustalili, że między partnerami kilka dni wcześniej doszło do kłótni. W dniu interwencji zgłaszająca zastała mężczyznę trzymającego w ręce sznur. Okoliczności wskazywały, że mężczyzna zamierzał odebrać sobie życie. Widząc, że jego partnerka wzywa służby ratunkowe, wybiegł z budynku. Nie zabrał ze sobą telefonu i nie było wiadomo, gdzie może aktualnie przebywać. Świętochłowiccy mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Rysopis przekazano miejscowym policjantom oraz innym jednostkom policji naszego województwa. W poszukiwania włączyli się także mundurowi z katowickiego oddziału prewencji. Wszyscy sprawdzali najpierw najbliższą okolicę miejsca zamieszkania, a następnie pobliski teren. Policjanci kontrolowali pustostany i miejsca, gdzie mógł przebywać zaginiony desperat. Prowadzone poszukiwania zakończono rano. Policjanci uzyskali informację o prawdopodobnym miejscu pobytu zaginionego. Niezwłocznie postanowili sprawdzić ten trop. Ostatecznie 51-latek został odnaleziony przez świętochłowickich policjantów w jednym z mieszkań na terenie miasta.  Mężczyzna trafił pod właściwą opiekę.

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • krist

  kto zapłaci za taka akcję?

 • Spostrzegawczy

  Zdaje się w naszych policyjnych miejskich szeregach jest taka blondyneczka.

 • Masakra

  Nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz!

 • Ja

  A kim jest ta blondyna ze jest na kazdym zdieciu jak jest o policji ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.