Wiadomości z Świętochłowic

Okradli pasażera w tramwaju – czy ktoś ich rozpoznaje?

 • Dodano: 2020-01-10 08:45, aktualizacja: 2020-01-10 09:04

Policja publikuje wizerunek podejrzewanych o kradzież kart płatniczych. Do zdarzenia doszło w tramwaju linii nr 11 na trasie Katowice - Ruda Śląska. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu VII Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 39 00 lub e-mail: kp7@katowice.ka.policja.gov.pl.

Policjanci z Komisariatu VII Policji w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży kart płatniczych. Do zdarzenia doszło 29 listopada 2019 r. w tramwaju linii nr 11 na trasie Katowice ul. Stęślickiego - Ruda Śląska Chebzie. Trzech młodych mężczyzn, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, wychodząc z tramwaju ukradło mu karty płatnicze. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował monitoring.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu VII Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 39 00 lub e-mail: kp7@katowice.ka.policja.gov.pl.


Źródło: Śląska Policja

Komentarze (4)    dodaj »

 • wiedziałem

  pewnie ich złapią, a wtedy proszę o podanie nazwisk tych trzech pedzi do publicznej wiadomości i ich miejsca zamieszkania. ...natura zrobi swoje....

 • Gg

  Poszkodowany to kobieta ? Bo tylko kobieta ze strachu nie zareaguje na takie bydło.

 • ggg

  ta wracaj na[...] z imprezy o 3 w nocy i wyskakuj z tramwaju nie u siebie sam na 3 gosci XD inna sprawa ze trzymanie czegoś w otwartej kieszeniu , wgl po tej stronie w nocy jak się wraca w różnym stanie mądre nie było.

 • maks

  A obejrzałeś dokładnie ten film? Wyraznie widać że poszkodoany przysypiał więc albo był po spożyciu albo, co bardziej prawdopodobne zważając na godzinę zdarzenia, był zmęczony.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również