Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Otwarci na salezjański power

  • Dodano: 2018-04-16 13:15

Szkoła salezjańska w Świętochłowicach po raz kolejny otworzyła swoje podwoje dla potencjalnych nowych uczniów, którzy stoją obecnie przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej.

Stąd też nauczyciele wraz z uczniami SZSP „Don Bosko” w drugą sobotę kwietnia zaprosili do siebie wszystkich chętnych na Dzień Otwartych Drzwi, w trakcie którego sporo się działo.

– Nauka w naszym liceum salezjańskim, które aktywnie współpracuje z okolicznymi uczelniami to z pewnością duży plus dla naszej młodzieży. Rozwijamy się również w dziedzinie nowych technologii, stąd też zapraszamy przyszłych informatyków i grafików komputerowych do jedynego w mieście technikum o profilu elektronicznym. No i w końcu nasze najnowsze „dziecko”, czyli szkoła podstawowa, do której zapraszamy zarówno do klasy pierwszej jak i siódmej – podkreślił ks. Wiktor Szlęzak, dyrektor Salezjańskiego Zespołu Szkół Publicznych „Don Bosko”. – Niemniej, chciałbym zaznaczyć, że oprócz wysokiego poziomu nauczania, ważne jest dla nas również rzetelne wychowanie w myśl słów św. Jana Bosko – „Wychowywać młodych na uczciwych obywateli i dobrych chrześcijan” – dodał.

Otwarci na salezjański power

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.