Wiadomości z Świętochłowic

Podejrzany o kradzież portfela. Poznajesz go? Zadzwoń na policję

  • Dodano: 2021-02-05 06:30, aktualizacja: 2021-02-05 06:44

Śledczy ze świętochłowickiej Policji poszukują podejrzewanego o kradzież portfela w placówce bankowej na terenie miasta. Do zdarzenia doszło 19 stycznia 2021 r. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o dokonanie przestępstwa. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Jeżeli rozpoznajesz go, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KMP w Świętochłowicach.

Kryminalni ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie kradzieży mienia. Do zdarzenia doszło 19 stycznia 2021 r. w Świętochłowicach przy ul. Bytomskiej w placówce bankowej, gdzie nieznany mężczyzna ukradł portfel z zawartością w postaci dokumentów oraz gotówki. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring.

Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Świętochłowiccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tej osoby. W chwili zdarzenia mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru granatowego z napisami koloru białego, na głowie miał czapkę koloru granatowego w paski.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl, lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Łowca

    Podobny zupełnie do nikogo

  • Ehh..

    Dokładnie. To równie dobrze może być ten co ukradł ten piecyk gazowy i zlewozmywak. Na tamtym zdjęciu i na tym nic nie widać. Jedynie po ubraniu jest szansa go rozpoznać. Nie wiem jak policja rozwiązuje zawiłe sprawy jak z tym mają problem.

  • Jerry

    Normalnie rozwiązują. Byle komu przypisują i już

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.