Wiadomości z Świętochłowic

Podejrzewani o kradzież. Rozpoznajesz ich?

 • Dodano: 2021-12-29 06:00, aktualizacja: 2021-12-29 06:12

Publikujemy wizerunek podejrzewanych o kradzież w jednej z drogerii na terenie Świętochłowic. Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn, skontaktuj się ze świętochłowicką Policją pod numerem telefonu 47 85 44 280, pod adresem email: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie pod numerem 112. Możesz też skorzystać z anonimowej skrzynki „Powiadom nas”. Wszystkim informującym policja gwarantuje anonimowość i liczy na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Śledczy ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło 20 grudnia br. Podejrzewani mężczyźni ukradli cztery szczoteczki elektryczne z drogerii na terenie Świętochłowic. Wizerunek poszukiwanych zarejestrował monitoring. Publikujemy zdjęcia z kamery, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach:

 • pod nr telefonu 47 85 44 280,
 • za pośrednictwem poczty elektronicznej: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl,
 • z dowolną jednostką Policji osobiście,
 • lub telefonicznie pod numerem 112.

Informacje można też przesyłać za pośrednictwem anonimowej skrzynki „Powiadom nas” (wystarczy kliknąć podświetlony na niebiesko link). Każda wiadomość zostanie dokładnie sprawdzona. Osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nikt nie będzie dopytywany ani w żaden sposób niepokojony.

Komentarze (4)    dodaj »

 • krist

  Od razu widać że to Bartosz K.

 • ojojoj

  Jak to mozliwe ze policja nie poznaje tych dwóch przecież widac idealnie jak na talerzu ze to Anżej i Mati

 • Ksiądz dobrozłodziej

  Klauny z policji najpierw wystawiają nielegalne mandaty za brak maseczki. A potem apelują do ludzi o rozpoznanie człowieka z zasłoniętą twarzą. Może zamiast zastraszać zwykłych ludzi w galeriach handlowych zajmiecie się prawdziwymi przestępcami? A nie tylko pomuście bo my ino nielegalne mandaty umimy wystawiać.

 • tak ino

  Oho szur się do internetu dorwał.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również