Wiadomości z Świętochłowic

Podejrzewani o kradzież. Rozpoznajesz ich?

  • Dodano: 2022-02-07 06:15, aktualizacja: 2022-02-07 06:24

Publikujemy wizerunek podejrzewanych o kradzież w jednej z drogerii na terenie Świętochłowic.

Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn, skontaktuj się ze świętochłowicką Policją pod numerem telefonu 47 85 44 280, pod adresem email: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie pod numerem 112.

Możesz też skorzystać z anonimowej skrzynki „Powiadom nas”

Wszystkim informującym policja gwarantuje anonimowość i liczy na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Śledczy ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło 19 stycznia bieżącego roku. Podejrzewani mężczyźni ukradli szczoteczki elektryczne z drogerii na terenie Świętochłowic. Wizerunek poszukiwanych zarejestrował monitoring. Publikujemy zdjęcia z kamery, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach:

  • pod nr telefonu 47 85 44 280,
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl,
  • z dowolną jednostką Policji osobiście,
  • lub telefonicznie pod numerem 112.

Informacje można też przesyłać za pośrednictwem anonimowej skrzynki „Powiadom nas” (wystarczy kliknąć podświetlony na niebiesko link). Każda wiadomość zostanie dokładnie sprawdzona. Osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nikt nie będzie dopytywany ani w żaden sposób niepokojony.

Rysopis mężczyzn:

  • pierwszy ubrany był w kurtkę koloru czarnego, długie spodnie koloru szarego, butach typu sportowego koloru czarnego ze wstawkami w okolicy pięty koloru jasnego. Na głowie miał założoną czapkę zimową koloru czarnego,
  • drugi ubrany był w kurtkę oraz spodnie koloru czarnego, bluzę z kapturem koloru szarego, buty typu sportowego koloru niebieskiego ze skośnymi paskami koloru białego na boku. Na głowie miał założoną czapkę z daszkiem koloru grafitowego lub khaki z biało czerwonym emblematem na jej przodzie. Mężczyzna miał na twarzy maseczkę.

Komentarze (1)    dodaj »

  • sierściuch sztabowy

    Przecież wasze galerianki szlajają się codziennie po sklepach w poszukiwaniu ofiar, to nie umieli złapać na gorącym uczynku? Czy Ci wyglądali na takich co mogą dać w pysk, więc milicjanci odwrócili grzecznie główkę i nic nie widzieli.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również