Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Podszedł do patrolujących policjantów i zapytał czy jest poszukiwany

  • Dodano: 2019-02-12 09:15

Świętochłowiccy policjanci każdego dnia dbają o porządek i bezpieczeństwo w mieście, jednakże nie są jedynymi, którzy działają na rzecz mieszkańców.

Funkcjonariusze Oddziałów Prewencji Policji w Katowicach codziennie narażają życie nie tylko podczas zabezpieczania ważnych imprez masowych oraz meczy, ale także wspierając śląskie jednostki na ich terenie. W trakcie służby w Świętochłowicach zatrzymali w ostatnim czasie poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w minionym tygodniu

Podczas służby wspierającej na terenie Świętochłowic, do policjantów Oddziałów Prewencji Policji w Katowicach podszedł mężczyzna zaniepokojony poranną wizytą świętochłowickich policjantów. O fakcie dowiedział się od sąsiadów, dlatego widząc przechodzący patrol postanowił poznać szczegóły. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Chorzowie celem odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci niezwłocznie dokonali zatrzymania.

Katowickie Oddziały Prewencji Policji wspierają Świętochłowice w trakcie wielu imprez masowych oraz innych uroczystości, a także podczas codziennej rutyny patrolowej. Podobnie jak policjanci tutejszej komendy dbają o porządek i bezpieczeństwo naszych mieszkańców.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.