Wiadomości z Świętochłowic

Podziękowania dla dzielnicowego za pomoc w czasie kwarantanny

  • Dodano: 2021-02-11 08:15, aktualizacja: 2021-02-11 06:33

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania od małżeństwa, któremu pomógł dzielnicowy st. sierż. Bartłomiej Ściebura.


Z uwagi na stan epidemii koronawirusa, mundurowym powierzono dodatkowe zadania, miedzy innymi  dokonywanie kontroli osób objętych kwarantanną czy przebywają w domach i stosują się do decyzji i zaleceń służb sanitarnych. Oprócz weryfikacji stosowania się do ograniczeń policjanci udzielają pomocy i wsparcia osobom, które tego potrzebują. W trakcie kontroli dwójki seniorów, zamieszkujących w dzielnicy Piaśniki, policjanci przeprowadzili krótką rozmowę nt. ich samopoczucia oraz zdrowia. W trakcie tej rozmowy mundurowi wykazali się niezwykłą dociekliwością i czujnością, bowiem okazało się, że stan zdrowia seniorów wymaga natychmiastowej hospitalizacji. Mundurowi natychmiast na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe. O całym zdarzeniu pisaliśmy 15 stycznia 2021r.

Za zaangażowanie w wykonywane obowiązki służbowe oraz czujność i empatię wobec dzielnicowego małżeństwo, złożyło na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach własno ręcznie napisane serdeczne podziękowania.

Takie wyrazy uznania dla każdego z policjantów są bardzo miłe i stanowią jeszcze większą motywacją do codziennej służby.

Komentarze (2)    dodaj »

  • *****  ***

    To jakaś kpina

  • gość

    ja za chwilę zacznę żądać wyciągnięcia sankcji wobec jego nieudolnych podwładnych.... ciekawe czy też się tym pochwali? czy wszyscy dowiedzą się o tym z wykopu?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.