Wiadomości z Świętochłowic

Podziękowania dla dzielnicowego za pomoc w czasie kwarantanny

  • Dodano: 2021-02-11 08:15, aktualizacja: 2021-02-11 06:33

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania od małżeństwa, któremu pomógł dzielnicowy st. sierż. Bartłomiej Ściebura.


Z uwagi na stan epidemii koronawirusa, mundurowym powierzono dodatkowe zadania, miedzy innymi  dokonywanie kontroli osób objętych kwarantanną czy przebywają w domach i stosują się do decyzji i zaleceń służb sanitarnych. Oprócz weryfikacji stosowania się do ograniczeń policjanci udzielają pomocy i wsparcia osobom, które tego potrzebują. W trakcie kontroli dwójki seniorów, zamieszkujących w dzielnicy Piaśniki, policjanci przeprowadzili krótką rozmowę nt. ich samopoczucia oraz zdrowia. W trakcie tej rozmowy mundurowi wykazali się niezwykłą dociekliwością i czujnością, bowiem okazało się, że stan zdrowia seniorów wymaga natychmiastowej hospitalizacji. Mundurowi natychmiast na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe. O całym zdarzeniu pisaliśmy 15 stycznia 2021r.

Za zaangażowanie w wykonywane obowiązki służbowe oraz czujność i empatię wobec dzielnicowego małżeństwo, złożyło na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach własno ręcznie napisane serdeczne podziękowania.

Takie wyrazy uznania dla każdego z policjantów są bardzo miłe i stanowią jeszcze większą motywacją do codziennej służby.

Komentarze (2)    dodaj »

  • *****  ***

    To jakaś kpina

  • gość

    ja za chwilę zacznę żądać wyciągnięcia sankcji wobec jego nieudolnych podwładnych.... ciekawe czy też się tym pochwali? czy wszyscy dowiedzą się o tym z wykopu?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.