Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Policjanci z Świętochłowic poszukują sprawcy kradzieży motoroweru

  • Dodano: 2020-06-03 06:45, aktualizacja: 2020-06-02 15:58

Policjanci z Wydziału Wykroczeń KMP Świętochłowice poszukują sprawcy kradzieży motoroweru.

Mundurowi dysponują wizerunkiem mężczyzny, który publikujemy. Osoby, które rozpoznają sprawcę lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego personaliów, prosimy o niezwłoczny kontakt z Policją! Gwarantujemy anonimowość.


Policjanci z Wydziału Wykroczeń świętochłowickiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające ws. wykroczenia, jakie miało miejsce w Świętochłowicach, gdzie sprawca jest nieznany:

25 maja br. około godziny 23:50 nieznany sprawca dokonał kradzieży motoroweru, zaparkowanego na chodniku przy ulicy Kościelnej 29;


Mundurowi dysponują wizerunkiem mężczyzny, który publikujemy poniżej, licząc na Państwa pomoc. Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego personaliów, prosimy o niezwłoczny kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach osobiście, telefonicznie pod nr tel. 47 85 44 255, 47 85 44 260, poprzez pocztę elektroniczną na adres e-mail: prewencja@swietochlowice.ka.policja.gov.pl, bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

Gwarantujemy anonimowość.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.