Wiadomości z Świętochłowic

Pościg za kierowcą BMW. 26-latek prowadził z zakazem, pasażer miał narkotyki [WIDEO]

  • Dodano: 2024-03-01 11:00

Kierowca bmw, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, został zatrzymany po kilkukilometrowym pościgu. Jak się okazało kierowca oraz pasażer mieli sporo na sumieniu. Kierujący posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a badania krwi wykażą, czy prowadził pod wpływem narkotyków. Podróżujący z nim pasażer odpowie natomiast za posiadanie amfetaminy i marihuany.

Pościg BMW w Świętochłowicach

W nocy ze środy na czwartek policjanci zauważyli kierującego bmw, który na widok radiowozu gwałtownie skręcił. Widząc dość nietypowe zachowanie, mundurowi postanowili skontrolować pojazd. Po włączeniu sygnałów świetlnych i dźwiękowych w radiowozie kierowca bmw gwałtownie przyspieszył. Stróże prawa ruszyli w pościg, który zakończył się po kilku kilometrach. 

Policjanci zatrzymali 26-letniego kierowcę oraz 25-letniego pasażera. Szybko wyszedł na jaw powód ich zachowania. Pasażer posiadał przy sobie narkotyki, natomiast kierowcę bmw obowiązywał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna był trzeźwy, lecz została mu pobrana krew do dalszych badań, które dają odpowiedź na pytanie, czy kierował pod wpływem środków odurzających. Za szereg popełnionych przestępstw będą odpowiadali teraz przed sądem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również