Wiadomości z Świętochłowic

Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka - komentuje Maciej Wisławski

  • Dodano: 2020-10-28 06:15, aktualizacja: 2020-10-27 07:03

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”.

Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Maciej Wisławski - jeden z najbardziej utytułowanych rajdowców i pilotów rajdowych w Polsce. Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

”Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” – to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe.

Tym razem niebezpieczne zachowanie na drodze komentuje Maciej Wisławski - jeden z najbardziej utytułowanych rajdowców w Polsce, choć obecnie bardziej znany jako pilot wielu kierowców, w tym Krzysztofa Hołowczyca, z którym święcił swoje największe sukcesy. Użyczył też swojego głosu jako pilot rajdowy w grach komputerowych, czy podczas nawigowania GPS za pomocą jednej z aplikacji. Rajdowiec, porównując przepisy obowiązujące na odcinkach specjalnych wyścigów, karci kierowców, którzy wymijając samochód, zatrzymujący się przed przejściem dla pieszych, omal nie potrącili dwóch osób.

Liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowców, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

ZOBACZ NAGRANIE

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również