Wiadomości z Świętochłowic

Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka - komentuje Maciej Wisławski

  • Dodano: 2020-10-28 06:15, aktualizacja: 2020-10-27 07:03

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”.

Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Maciej Wisławski - jeden z najbardziej utytułowanych rajdowców i pilotów rajdowych w Polsce. Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

”Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” – to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe.

Tym razem niebezpieczne zachowanie na drodze komentuje Maciej Wisławski - jeden z najbardziej utytułowanych rajdowców w Polsce, choć obecnie bardziej znany jako pilot wielu kierowców, w tym Krzysztofa Hołowczyca, z którym święcił swoje największe sukcesy. Użyczył też swojego głosu jako pilot rajdowy w grach komputerowych, czy podczas nawigowania GPS za pomocą jednej z aplikacji. Rajdowiec, porównując przepisy obowiązujące na odcinkach specjalnych wyścigów, karci kierowców, którzy wymijając samochód, zatrzymujący się przed przejściem dla pieszych, omal nie potrącili dwóch osób.

Liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowców, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

ZOBACZ NAGRANIE

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.