Wiadomości z Świętochłowic

Poszukiwany przez sąd wpadł z narkotykami

  • Dodano: 2021-12-03 06:00, aktualizacja: 2021-12-03 06:04

Kryminalni ze Świętochłowic zatrzymali 38-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna wpadł z narkotykami.

To nie koniec jego kłopotów

W trakcie legitymowania okazało się, że jest poszukiwany przez chorzowski sąd do odbycia kary więzienia. O losie świętochłowiczanina zadecyduje sąd. Jednak na jego decyzję mężczyzna poczeka za kratami aresztu, gdzie ma do odbycia 3-letni wyrok.

Do zdarzenia doszło w środę. Świętochłowiccy kryminalni wylegitymowali na ulicy Katowickiej mężczyznę, którym okazał się mieszkaniec miasta. W trakcie czynności mundurowych okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie zabroniony susz roślinny. Badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana. Jednak to nie koniec jego kłopotów. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach na jaw wyszło, że 38-letni świętochłowiczanin ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Jest poszukiwany przez chorzowski sąd, który wydał wobec niego nakaz doprowadzenia do aresztu, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany przez stróżów prawa. W trakcie przeszukania w jego mieszkaniu policjanci znaleźli kolejne narkotyki. Jeszcze tego samego dnia świętochłowiczanin usłyszał zarzut. O jego losie zadecyduje sąd. Jednak na jego decyzję mężczyzna poczeka za kratami aresztu w sąsiednim mieście, gdzie spędzi najbliższe 3 lata. Za posiadanie narkotyków może trafić do więzienia na kolejne 3 lata.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również