Wiadomości z Świętochłowic

Powszechny Spis Rolny 2020 - upewnijmy się czy to rachmistrz

  • Dodano: 2020-09-02 06:00, aktualizacja: 2020-09-02 06:45

Od 1 września do 30 listopada 2020 r. w naszym kraju przeprowadzony zostanie powszechny spis rolny, realizowany głównie przez samospis internetowy i kontakt telefoniczny z użytkownikami gospodarstw rolnych.

W zależności od sytuacji epidemiologicznej, spis mogą przeprowadzić w wywiadzie bezpośrednim rachmistrzowie.

Policjanci posłużą zaś radą oraz, w razie wątpliwości, sprawdzeniem, czy ktoś nie podszywa się pod rachmistrza

Spis rolny będzie prowadzony w gospodarstwach rolnych: osób fizycznych (gospodarstwach indywidualnych), osób prawnych, jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej. Wszystkie podmioty zobowiązane są do udzielania dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi w formie samopisu internetowego, wywiadu telefonicznego lub bezpośrednio w trakcie rozmowy z rachmistrzem spisowym. 
Więcej informacji, m.in. o tym, o jakie sprawy zapyta rachmistrz, można znaleźć na stronie Powszechny Spis Rolny 2020 - Warto wiedzieć.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • wiola

    bardzo dobrze spisać wszystkich goroli i wy[...]ić zśląska

  • idzta i przynieśta

    Nareszcie ktoś policzy wsioków w naszym mieście hahahahahaha! W prawdzie nie wszyscy ale duża cześć to zaraza zajmująca się sianiem plotek i innych patologicznych zachowań.

  • Trasasasa

    Nie wiedziałem, że spis rolny dotyczy Świętochłowiczan. Chyba tych przyjezdnych z podkieleckich i podbiałostockich wiosek, którzy w ostatnich latach ściągają tu tabunami.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.