Wiadomości z Świętochłowic

Poznaj narzędzie Witkac.pl

  • Dodano: 2021-11-16 05:45, aktualizacja: 2021-11-16 05:59

Urząd Miejski w Świętochłowicach testuje Witkac.pl - narzędzie ułatwiające współpracę urzędów z organizacjami pozarządowymi.

Jest to kompleksowy system informatyczny usprawniający m.in. ogłaszanie konkursów ofert, nabór i ocenę wniosków dotacyjnych, tworzenie umów oraz składanie i weryfikację sprawozdań.

Urząd Miasta chce zapoznać przedstawicieli organizacji pozarządowych z systemem w zakresie przesyłania ofert i sprawozdań konkursowych. W związku z tym zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się w formule on-line 03.12.2021 r. godz. 13.00.

Do uczestniczenia w szkoleniu nie są wymagane kamery oraz mikrofony

Wszelkie pytania techniczne będzie można zadawać na czacie. Wymogi techniczne to laptop lub komputer stacjonarny  z systemem operacyjnym Windows 10 i zaktualizowanymi przeglądarkami (sugerowane są Microsoft Edge lub Google Chrome).

Prosimy o zgłoszenia do 30 listopada 2021 r. na adres e-mail: ngo@swietochlowice.pl. Osoby zapisane otrzymają link do rejestracji na szkolenie wraz z właściwym linkiem do spotkania oraz instrukcją dołączenia.

Urząd Miejski w Świętochłowicach testuje Witkac.pl - narzędzie ułatwiające współpracę urzędów z organizacjami pozarządowymi. Jest to kompleksowy system informatyczny usprawniający m.in. ogłaszanie konkursów ofert, nabór i ocenę wniosków dotacyjnych, tworzenie umów oraz składanie i weryfikację sprawozdań.

Chcemy zapoznać przedstawicieli organizacji pozarządowych z systemem w zakresie przesyłania ofert i sprawozdań konkursowych. W związku z tym zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się w formule on-line 03.12.2021 r. godz. 13.00.

Do uczestniczenia w szkoleniu nie są wymagane kamery oraz mikrofony. Wszelkie pytania techniczne będzie można zadawać na czacie. Wymogi techniczne to laptop lub komputer stacjonarny  z systemem operacyjnym Windows 10 i zaktualizowanymi przeglądarkami (sugerowane są Microsoft Edge lub Google Chrome).

Prosimy o zgłoszenia do 30 listopada 2021 r. na adres e-mail: ngo@swietochlowice.pl. Osoby zapisane otrzymają link do rejestracji na szkolenie wraz z właściwym linkiem do spotkania oraz instrukcją dołączenia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.