Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Projekt profilaktyczny JUDO jak się UDO

 • Dodano: 2019-05-02 11:00

Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach wspólnie z Młodzieżowym Klubem "OKEJKA" realizuje kolejny projekt profilaktyczny skierowany do świętochłowickiej młodzieży oraz dzieci.

Tym razem organizatorzy postawili na sport. Dwa razy w tygodniu dla podopiecznych "OKEJKI" świętochłowicki policjant Marcin Michalik prowadzi treningi Judo.

Świętochłowiccy policjanci realizują kolejny projekt profilaktyczny skierowany do dzieci i młodzieży głównie z dzielnicy Lipiny

Po dużym sukcesie projektu "Gryfny Patrol – w roli głównej młodzież Świętochłowic", sierż. sztab. Marcin Michalik wspólnie z klubem młodzieżowym OKEJKA postanowił kontynuować działania profilaktyczne. Nowe zajęcia, wzorem poprzedniego projektu, polegają na zachęcaniu dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej. Policjant, który jest wieloletnim zawodnikiem i instruktorem judo, zdecydował się na poprowadzenie zajęć z tej sztuki walki dla podopiecznych OKEJKI.

Projekt nosi nazwę "JUDO jak się UDO" i cieszy się wśród dzieci i młodzieży dużym powodzeniem

Świadczy o tym liczba uczestników, czyli ponad 40 dzieci regularnie biorących udział w treningach judo w czterech utworzonych grupach szkoleniowych. Projekt realizowany będzie do końca czerwca. Po przerwie wakacyjnej możliwa będzie kontynuacji zajęć. W ten oryginalny sposób pomysłodawcy projektu chcą pokazać dzieciom i młodzieży alternatywny, bardziej konstruktywny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Projekt profilaktyczny JUDO jak się UDO

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

 • pis

  w miście mamy też poradnie, niech się pan B. do nich uda do psychiatry lub psychologa

 • Świętochłowicka39

  Beger i tak zlikwiduje PAL i Okejke jeszcze wszyscy zobaczycie

  • Świętochłowicka39
   2019-05-02 18:29
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • voytek81

  tak niewiele trzeba, a tak duzo można zdziałać - szkoda ze na tyle swietochlowickich dzieci "aż" 40 uczeszcza regularnie na zajecia

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.