Wiadomości z Świętochłowic

Projekty zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego wyłożone do wglądu

  • Dodano: 2023-04-17 06:15, aktualizacja: 2023-04-17 06:11

Informacja o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

W dniach od 3 kwietnia 2023 r. do 26 kwietnia 2023 r. odbędzie się wyłożenie do publicznego wglądu następujących projektów zmian planów miejscowych:

  1. Zmiany Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic: DTŚ, Bytomskiej oraz torów kolejowych i granicy administracyjnej miasta przyjętego Uchwałą nr XXV/231/16 Rady Miejskiej w Świętochłowicach z dnia 19.09.2016 r., z późniejszymi zmianami wraz z prognozą oddziaływania na środowisko wykonaną w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.
  2. Zmiany Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w północno-zachodniej części miasta Świętochłowice ograniczonego granicą administracyjną miasta, ulicą Chorzowską oraz projektowaną drogą północ-południe przyjętego Uchwałą nr V/39/15 Rady Miejskiej w Świętochłowicach z dnia 28.01.2015 r., z późniejszymi zmianami wraz z prognozą oddziaływania na środowisko wykonaną w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.
  3. Zmiany Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na terenie miasta Świętochłowice w rejonie ulic Chorzowskiej, Barlickiego i Świdra przyjętego Uchwałą nr V/36/15 Rady Miejskiej w Świętochłowicach z dnia 28.01.2015 r.
  4. Zmiany Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie Drogowej Trasy Średnicowej, linii kolejowej, ulic Metalowców, Wojska Polskiego, Śląskiej i Ceramicznej oraz granicy administracyjnej miasta przyjętego Uchwałą nr XXVIII/245/20 Rady Miejskiej w Świętochłowicach z dnia 23 czerwca 2020 r.

Dyskusje publiczne nad rozwiązaniami przyjętymi w projektach zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego miasta Świętochłowice odbędą się w budynku Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, w Sali kominkowej w dniach 13 i 14 kwietnia 2023 r.

Dokumentacja w wersji tradycyjnej będzie wyłożona do publicznego wglądu w siedzibie Urzędu pokój nr 222, w godzinach urzędowania.

Szczegóły w obwieszczeniu: TUTAJ

Dokumentacja projektów zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego:

plan nr 1:

plan nr 2:        

plan nr 3:        

plan nr 4:

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również