Wiadomości z Świętochłowic

Przebił się do mieszkania sąsiadki i ukradł...kaloryfery

 • Dodano: 2018-03-30 08:30, aktualizacja: 2018-03-30 08:36

Świętochłowiccy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca miasta, który włamał się do mieszkania sąsiadki przez wykonany własnoręcznie wyłom w ścianie.

Mężczyzna zdemontował i ukradł m.in... całą instalację centralnego ogrzewania. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Świętochłowiccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży elementów wyposażenia jednego z mieszkań w dzielnicy Lipiny. Gdy właścicielka mieszkania, po dłuższej nieobecności wróciła do lokalu, od razu zauważyła wielki otwór w ścianie, prowadzący do sąsiedniego mieszkania. Mieszkanie poszkodowanej było zdewastowane - ze ścian wyrwana została cała instalacja centralnego ogrzewania, skradziono również wszystkie kaloryfery, a także sprzęt AGD oraz komputer. Kryminalni szybko ustalili, że sprawcą kradzieży jest syn jednego z lokatorów, który po śmierci ojca zaopiekował się jego mieszkaniem. Gdy zauważył, że w sąsiednim mieszkaniu od dłuższego czasu nikogo nie m,a postanowił je okraść. Żeby nie zwracać niczyjej uwagi, przebił się przez ścianę łączącą oba mieszkania. Wartość strat została oszacowana na ponad 10 tysięcy złotych. Kryminalni zatrzymali 27-latka i odzyskali część łupu. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

Komentarze (9)    dodaj »

 • Jurek

  A nie jest to znowu wina prezydenta ? Co na to żałosne oposy? Pewnie za jakiś czas napiszą że ta dziura to wynik zaniedbań mpgl, jak i brak kaloryferów w drugim mieszkaniu. W końcu pożar ogródka przy Hugonie to też jego wina i śmierć pszczół których jak się okazało tam nie było bo to inny ogród ... No ale grunt to że hejt poszedł a barany uwierzyły, jak i we wszystko co napiszą ... Na szczęście jest ich garstka, ważni tylko w internecie bo przejęli w ostatnim czasie przedwyborczym swoją "przyjazną" nazwą stronę która zyskała sumpatyków tylko ze względu na mylącą wcześniej nazwę jakoby dotyczyła Świętochłowic i informacji z tym miastem związanych. Hipokryci i malkontenci.

 • Najmrocki

  Napad stulecia !!!

 • lipinorz

  Bo przijechali chadziaje i momy tyn syf.

 • Kowalski

  Takie rzeczy tylko na Lipinach...

 • ha ha

  Tu nie ma co komentować LIPINY I WSZYSTKO JASNE !!!

 • Mieszkańcy.

  W Lipinach mieszkają sami go ole

 • Masakra

  no właśnie i potem Lipiny maja taka opinie przez takich idiotów bo miasto wysyła tych oc nie płacą i patole na lipiny a ci normalni co tam mieszkają cierpią na tym bo ich dzieci muszą się wychowywać przy tej patoli...

 • Wykopek

  Złodziei zakuwać w dyby i publicznie ręce palić bez znieczulenia na popiół

 • Fikimiki

  No właśnie po co iść do roboty jak można ukraść! Co za patole! Ale co tu się dziwić jak się jest takim idiotą to trudno o pracę nawet na wysypisku.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.