Wiadomości z Świętochłowic

Publikujemy wizerunek podejrzanego o kradzież. Rozpoznajesz go?

 • Dodano: 2021-02-05 06:30, aktualizacja: 2021-02-05 06:41

Śledczy ze świętochłowickiej Policji poszukują sprawcy kradzieży piecyka gazowego, zlewu dwukomorowego i jednokomorowego.

Do zdarzenia doszło 15 grudnia 2020 r. w Świętochłowicach przy ulicy Katowickiej. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanym zdjęciu, jest podejrzewany o dokonanie przestępstwa. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Jeżeli rozpoznajesz go, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KMP w Świętochłowicach.
Kryminalni ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie kradzieży mienia. Do zdarzenia doszło 15 grudnia 2020 r. w Świętochłowicach przy ulicy Katowickiej, gdzie nieznany mężczyzna ukradł piecyk gazowy marki Junkers oraz zlew dwukomorowy i jednokomorowy. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring.

Publikujemy zdjęcie z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Świętochłowiccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tej osoby.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl, lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Dawid

  On wiezie ten piecyk na Hugon do Stańczyka

 • krist

  te zdjęcie jest tak ostre i wyrażne że to może być każdy

 • leopold

  Podejrzewam, że to była kradzież kieszonkowa, że właściciel nie zauważył braku piecyka gazowego i zlewozmywaka.

 • Elis

  Bardzo śmieszne ciebie nic nie zabrali to się powstrzymaj od takich komentarzy śmieszne jest to że w jasny dzień na głównej ulicy kradną i nikt nie reaguje

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.