Wiadomości z Świętochłowic

Publikujemy wizerunek podejrzanego o kradzież. Rozpoznajesz go?

 • Dodano: 2021-02-05 06:30, aktualizacja: 2021-02-05 06:41

Śledczy ze świętochłowickiej Policji poszukują sprawcy kradzieży piecyka gazowego, zlewu dwukomorowego i jednokomorowego.

Do zdarzenia doszło 15 grudnia 2020 r. w Świętochłowicach przy ulicy Katowickiej. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanym zdjęciu, jest podejrzewany o dokonanie przestępstwa. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Jeżeli rozpoznajesz go, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KMP w Świętochłowicach.
Kryminalni ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie kradzieży mienia. Do zdarzenia doszło 15 grudnia 2020 r. w Świętochłowicach przy ulicy Katowickiej, gdzie nieznany mężczyzna ukradł piecyk gazowy marki Junkers oraz zlew dwukomorowy i jednokomorowy. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring.

Publikujemy zdjęcie z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Świętochłowiccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tej osoby.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl, lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Dawid

  On wiezie ten piecyk na Hugon do Stańczyka

 • krist

  te zdjęcie jest tak ostre i wyrażne że to może być każdy

 • leopold

  Podejrzewam, że to była kradzież kieszonkowa, że właściciel nie zauważył braku piecyka gazowego i zlewozmywaka.

 • Elis

  Bardzo śmieszne ciebie nic nie zabrali to się powstrzymaj od takich komentarzy śmieszne jest to że w jasny dzień na głównej ulicy kradną i nikt nie reaguje

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.