Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Remediacja stawu Kalina w Świętochłowicach. Odbędzie się dialog techniczny

 • Dodano: 2019-02-04 09:45

Gmina Świętochłowice w styczniu ogłosiła dialog techniczny w celu przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie: „Realizacja, w formule zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach projektu „Poprawa, jakość środowiska miejskiego Gminy Świętochłowice – remediacja terenów zdegradowanych i zanieczyszczonych w rejonie stawu Kalina wraz z przywróceniem jego biologicznej aktywności.

W dialogu technicznym weźmie udział 8 podmiotów.

Celem dialogu jest uzyskanie wiedzy i informacji w zakresie niezbędnym do właściwego przygotowania kolejnego planowanego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w tym szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz określenia postanowień przyszłej umowy, doradztwo z podmiotami zdolnymi do realizacji przedmiotu planowanego zamówienia, oszacowanie czasu potrzebnego na realizację przedmiotu zamówienia.

W odpowiedzi na ogłoszenie o dialogu technicznym zgłosiło się 15 podmiotów. Do udziału w dialogu zaproszono 8 z nich. Będzie on prowadzony w formie wymiany korespondencji w postaci  elektronicznej i ewentualnych indywidualnych spotkań z zaproszonymi uczestnikami.

Planowany termin zakończenia dialogu to koniec lutego 2019 r.

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Iskierka

  A co tam w koalicji ?

 • klimek

  wszystko w najlepszym porządku, a co masz jakieś wąty?

 • krist

  po co znowu chcą ruszać te g...niech to zasypią i będzie po problemie

 • xx

  G ... zasypać i będzie spokój. Posadzić 2000 drzew ..taką ilość wycięto za Kostempskiego.,więc niech zasadzi tyle ile za jego kadencji wycięto.

 • orlik

  ściema trwa...….?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.