Wiadomości z Świętochłowic

Remont skrzyżowania Polna/Pocztowa w Świętochłowicach

  • Dodano: 2021-07-13 06:00, aktualizacja: 2021-07-13 06:07

W poniedziałek, 12 lipca br., rozpoczął się remont skrzyżowania ulicy Pocztowej i Polnej. Remont zostanie zrealizowany w dwóch etapach - najpierw jezdnia południowa, później północna.

Zostały wyznaczone objazdy

Podczas pierwszego etapu, kiedy to zostanie zablokowana jezdnia południowa (wjazd w kierunku Poczty) objazd zostanie poprowadzony ulicami Solidarności oraz Matejki i dalej Wyzwolenia i Szkolną.

W drugim etapie, gdy zostanie zamknięta jezdnia północna skrzyżowania (w kierunku ulicy Granitowej) objazd zostanie poprowadzony ponownie ulicą Solidarności, Wyzwolenia i Szkolną oraz dla jadących w przeciwnym kierunku, a chcących się dostać na ulicę Polną: Bytomską, DTŚ, Żołnierską, Polaka, Szpitalną i Szkolną.

Remont nawierzchni skrzyżowania potrwa dwa tygodnie – do 26 lipca br.

Komentarze (2)    dodaj »

  • z polnej

    Dlaczego kiedy remontowane jest skrzyżowanie, 50m ulicy Polnej która jest w fatalnym stanie (wzdłuż parkingu), połatana, dziurawa, nie jest w tym samym momencie remontowana? Naprawdę brakło pieniędzy na wymianę 50 m nawierzchni?

  • Ejenene

    Ja się zastanawiam nad tym, co im da naprawa tak małego odcinka, kiedy cała ulice by wypadało wyremontować i to nie starym asfaltem, który pierwszy deszcz go zmyje.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.