Wiadomości z Świętochłowic

Remont skrzyżowania Polna/Pocztowa w Świętochłowicach

  • Dodano: 2021-07-13 06:00, aktualizacja: 2021-07-13 06:07

W poniedziałek, 12 lipca br., rozpoczął się remont skrzyżowania ulicy Pocztowej i Polnej. Remont zostanie zrealizowany w dwóch etapach - najpierw jezdnia południowa, później północna.

Zostały wyznaczone objazdy

Podczas pierwszego etapu, kiedy to zostanie zablokowana jezdnia południowa (wjazd w kierunku Poczty) objazd zostanie poprowadzony ulicami Solidarności oraz Matejki i dalej Wyzwolenia i Szkolną.

W drugim etapie, gdy zostanie zamknięta jezdnia północna skrzyżowania (w kierunku ulicy Granitowej) objazd zostanie poprowadzony ponownie ulicą Solidarności, Wyzwolenia i Szkolną oraz dla jadących w przeciwnym kierunku, a chcących się dostać na ulicę Polną: Bytomską, DTŚ, Żołnierską, Polaka, Szpitalną i Szkolną.

Remont nawierzchni skrzyżowania potrwa dwa tygodnie – do 26 lipca br.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • z polnej

    Dlaczego kiedy remontowane jest skrzyżowanie, 50m ulicy Polnej która jest w fatalnym stanie (wzdłuż parkingu), połatana, dziurawa, nie jest w tym samym momencie remontowana? Naprawdę brakło pieniędzy na wymianę 50 m nawierzchni?

  • Ejenene

    Ja się zastanawiam nad tym, co im da naprawa tak małego odcinka, kiedy cała ulice by wypadało wyremontować i to nie starym asfaltem, który pierwszy deszcz go zmyje.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.