Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Skałka w biało-czerwonych barwach!

  • Dodano: 2018-05-04 10:00, aktualizacja: 2018-05-04 12:25

2 maja OSIR Skałka była biało-czerwona! W ramach obchodów Święta Flagi świętochłowiczanie aktywnie spędzali wspólnie czas.

- To już kolejny raz kiedy na Skałce organizujemy imprezę skierowaną dla całych rodzin. Przygotowaliśmy dla świętochłowiczan dzisiaj wiele atrakcji. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Chcieliśmy aby to była fajna alternatywa dla mieszkańców, którzy nie wyjechali nigdzie na długi weekend majowy – mówiła Jolanta Jasicka, kierownik działu Administracji, Marketingu i Promocji. 

Impreza rozpoczęła się o godzinie 10:00. Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji m.in.: zajęcia nordic walking z instruktorem, gry i zabawy dla dzieci, wycieczkę rowerową z przewodnikiem, zajęcia na siłowni na wolnym powietrzu z trenerem personalnym, zumbę oraz zajęcia szachowe.

- Świetnie się bawiłam! Ja wybrałam się na zumbę, a w międzyczasie mój mąż z synem uczyli się grać w szachy. Nigdzie w tym roku nie wyjechaliśmy na majówkę, dlatego ta impreza była dla nas idealna! - mówiła pani Karina z Chropaczowa.

Na miejscu pojawili się także funkcjonariusze policji, którzy informowali mieszkańców jak, w bezpieczny sposób, zachowywać się m.in.: na drogach czy akwenach wodnych. Dodatkowo osoby, które pojawiły się na Skałce z biało-czerwonymi akcentami na ubraniu, mogły skorzystać z wszystkich usług tj. basenu czy kortów za połowę ceny. 

Skałka w biało-czerwonych barwach!

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.