Wiadomości z Świętochłowic

Skrzyżowanie Bytomskiej i Krasickiego już przejezdne - koniec uporczywego objazdu

  • Dodano: 2019-04-16 14:45

Od dzisiaj przejezdne jest już skrzyżowanie  ulic Bytomskiej i Krasickiego, które było zablokowane dla ruchu ze względu na trwający tam remont torowiska.

Utrudnienia w ruchu trwały od 25 marca, a planowany na okres trzech tygodni remont faktycznie zakończył się zgodnie z planem.

Teraz roboty renowacyjne przesunęły się już za skrzyżowanie w stronę Piaśnik, w związku z tym ruch ulicą Krasickiego jest już otwarty, a to na pewno dobra wiadomość zwłaszcza dla osób, które zjeżdżając z DTŚ mogą normalna trasę kierować się w stronę Lipin bez konieczności stosowania objazdu.

Skrzyżowanie Bytomskiej i Krasickiego już przejezdne - koniec uporczywego objazdu

Komentarze (3)    dodaj »

  • Mieszkaniec

    Czy nie można było przy okazji kolejnego remontu-przebudowy wyremontować odcinek przy Vendecie i przystanku autobusowym ?

  • Tj

    Oczywiście połączenie blokow miedzy torami względem jezdni polskie rzemiosło najwyższych lotów,to ze nawierzchnia jezdni nie trzyma poziomu bloków to jeszcze(chociaz dlaczego?) mozna by wybaczyć,natomiast łącznik wyjeżdżając z ul.Krasickiego na ul.Bytomska ciekawe ile wytrzyma bez dziur z racji partactwa i użytych materiałów a całość w czasie jakim "NASA wysyła prom na Marsa"

  • ten

    widzieliście, że oni te tory na piankę montażową kładli?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również